Nastolatka wysłała mamie zdjęcie pokoju, w którym zamierzała spać z chłopakiem. Nie wiedziała, jak ogromny błąd właśnie popełniła

Nastolatka wysłała mamie zdjęcie pokoju, w którym zamierzała spać z chłopakiem. Nie wiedziała, jak ogromny błąd właśnie popełniła Źródło: facebook.com

Nastolatka postanowiła wyjechać ze swoim chłopakiem na wczasy. Para, miała zameldować się w hotelu, w którym postanowili spędzić kilka romantycznych dni. Dziewczyna zdecydowała się powiadomić swoją mamę, że jest już na miejscu, jednak popełniła pewien błąd, z którego śmieje się obecnie cały internet.

Nastolatka wyjechała z Anglii na romantyczną wycieczkę po Szkocji. Partnerem 18-latki był jej chłopak, który miał spać w oddzielnym pokoju, a przynajmniej tak dziewczyna obiecywała swojej mamie. Gdy dotarli do hotelu, wysłali mamie zdjęcie pokoju. Nawet nie wiedzieli, jak wielki błąd popełnili.

Nastolatka wysłała SMS-a ze zdjęciem pokoju. Reakcja matki była jednoznaczna

Temat seksualności dzieci jest czymś, co często niepokoi rodziców. Mamy boją się, że ich córki trafią na niewłaściwego mężczyznę, który zrobi krzywdę ich dzieciom, stąd też często proszą swoje potomkinie o zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej tak długo, jak to tylko możliwe. Jedna z Brytyjek, będąca na wyjeździe ze swoim chłopakiem postanowiła zlekceważyć słowa mamy. Prawda wyszła jednak w zupełnie niespodziewanych okolicznościach.

A wszystko przez zdjęcie pokoju z dużym łóżkiem, które młodzi zaplanowali sobie jako miejsce wzajemnych uciech. Matka po przeczytaniu wiadomości i zobaczeniu zdjęcia zdecydowała się na ripostę, która podbija obecnie serca internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Matka nie dała za wygraną. Cięta riposta w kierunku córki

Kobieta odebrała całą sytuację jako dość zabawne zajście i zdecydowała się na ironiczny komentarz do zdjęcia córki. Wiedząc, że jej córka nie jest posłuszna, postanowiła wprowadzić ją w niemałe zakłopotanie.

- Szkoda, że Dean będzie musiał spać na kanapie. Zawsze to lepiej niż na podłodze, ale jednak. Mówiłam ci, żebyś sprawdziła, czy w pokoju są dwa osobne łóżka - odpisała matka córce.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Zdjęcie trafiło do internetu i wywołało salwy śmiechów internautów, a inne kobiety w komentarzach zaczęły dzielić się swoimi doświadczeniami wynikającymi z podobnych błędów.

- Moja matka zawsze każe mi się w ten sposób meldować. Wtedy ściągam z internetu zdjęcie z osobnymi łóżkami - pisze internautka.

- Właśnie dlatego nie zamierzam wtajemniczać mamy w moje prywatne sprawy. Sama udaje świętą, a w moim wieku była już w ciąży - zauważa inna kobieta komentująca zdjęcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera w słynnej mleczarni. Miliony Polaków zamiast mleka piło miks z wodą
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Na naszych oczach właśnie ziszcza się wizja Jackowskiego. Dalsza treść jego najgorszej przepowiedni jeszcze bardziej przeraża

źródło: Popularne

Następny artykuł