Nastolatka chciała tylko spalić listy od byłego chłopaka. Ale sprawa wymknęła się spod kontroli i doszło do prawdziwej tragedii

Nastolatka chciała tylko spalić listy od byłego chłopaka. Ale sprawa wymknęła się spod kontroli i doszło do prawdziwej tragedii Źródło: Unsplash/Jonny Caspari

Nastolatka bardzo ciężko przeżyła rozstanie ze swoim partnerem. Gdy było już po wszystkim, zdecydowała się pozbyć przedmiotów, które się jej z nim kojarzą. Przez lekkomyślność pozbyła się więcej rzeczy, niż początkowo planowała.

Nastolatka nie popisała się zbytnio zdrowym rozsądkiem, gdy próbowała spalić listy po byłym chłopaku we własnym domu. Nie tylko wzniecała ogień we własnym domu, ale zrobiła coś jeszcze, co doprowadziło do potwornej tragedii.

Nastolatka chciała pozbyć się bolesnych wspomnień po rozstaniu

19-letnia mieszkanka Lincoln (USA, stan Nebraska), zebrała w jedno miejsce wszystkie listy miłosne, które wcześniej otrzymała od swojego partnera. Z racji na to, że para się rozstała, teksty były dla niej niezwykle bolesne, bo przywoływały wspomnienia o nieudanym związku. Postanowiła więc spalić je we własnej sypialni.

Do podpalenia materiałów od byłego chłopaka użyła palnika gazowego. Część spaliła w dłoniach, ale resztę zostawiła po nadpaleniu na podłodze. Następnie poszła do innego pokoju, gdzie zasnęła. Gdy wstała, było już za późno - listy spłonęły, a ogień przeniósł się na dywan.

Na miejsce trzeba było wezwać straż pożarną. Nastolatka przypadkiem doprowadziła do tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożar dywanu był już zbyt dużym wyzwaniem dla 19-latki, dlatego czym prędzej wezwała straż pożarną. Strażacy przyjechali do domu i musieli zająć się gaszeniem płomieni, które zaczęły trawić kolejne elementy sypialni. Okazało się, że finalne straty są znacznie większe, niż paczka listów z trudnymi wspomnieniami nastolatki.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Zniszczenia domu zostały wycenione na aż 4 tysiące dolarów. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru. To jednak nie koniec, bo 19-letnia amerykanka musiała ponieść dodatkowe konsekwencje karne. Za zaprószenie ognia, który wywołał pożar w budynku, została ukarana dotkliwym mandatem karnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Polsat

Następny artykuł