Nastolatka powiedziała chłopakowi, że nie jest nim zainteresowana. Chwilę potem straciła przytomność, powód poraża

Nastolatka powiedziała chłopakowi, że nie jest nim zainteresowana. Chwilę potem straciła przytomność, powód poraża Źródło: fot. facebook.com

Nastolatka została brutalnie pobita do nieprzytomności, tylko dlatego, że odważyła się odmówić chłopakowi. Teraz postanowiła podzielić się swoją historią z resztą świata.

Gabrielle Walsh to 18-letnia nastolatka, która pochodzi z Manchesteru. Żyje tak jak każda z jej rówieśniczek, i jak każdy w jej wieku, tak i Gabrielle lubi czasami pójść na imprezę. Niestety jedno z takich wyjść zakończyło się dla nastolatki i jej przyjaciela wręcz potwornie, chociaż praktycznie nic podczas tego wieczoru nie wskazywało na to.

Niestety wciąż wielu mężczyzn przy nawet błahej sprawie unosi się swoją męską dumą, a to prowadzić może niestety do wielu konfliktów i problemów. Co więcej, niektórzy z nich chyba wychodzą z założenia, że jeżeli kobieta mówi "nie", to tak naprawdę mówi "tak", a to jest jeszcze gorsze.

Nastolatka została zaatakowana, bo odmówiła chłopakowi

Na całym świecie kobiety czasami muszą mierzyć się z paskudnymi zaczepkami na ulicy, czy obłapiającym spojrzeniem napotkanych mężczyzn. Kiedy Gabrielle Walsh wracała ze swoim przyjacielem z sobotniej imprezy w klubie, została zaczepiona przez grupkę trzech mężczyzn, którzy ewidentnie się nią zainteresowali. Nastolatka starała się w sprytny sposób pozbyć natrętów, jednak ci nie dawali za wygraną, aż w pewnym momencie Gabrielle odpowiedziała na zaczepkę jednego z nich.

 - Wciąż szli za nami i próbowali do mnie zagadać. W końcu odwróciłam się i powiedziałam: “Przepraszam, ale nie jestem zainteresowana” - wspomina nastolatka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym momencie odrzucony przez dziewczynę adorator wpadł w prawdziwy szał i rzucił się na 18-latkę, powalając ją i uderzając w głowę, na tyle silnie, że Gabrielle straciła przytomność. Kiedy się ocknęła, to zobaczyła, że cała trójka napastników okłada jej przyjaciela Kyle'a.

 - Powiedziałam do Kyle’a, żebyśmy uciekali. Wtedy ten mężczyzna mnie uderzył - powalił mnie na ziemię i straciłam przytomność. Kiedy się ocknęłam, leżałam na ziemi, a tamta trójka okładała Kyle’a - dodaje.

Na szczęście nastolatka i jej przyjaciel otrzymali pomoc od grupy wolontariuszy z lokalnej grupy bezpieczeństwa o nazwie Village Angels. Gabrielle w skutek pobicia nadal ma problem z widzeniem na jedno z oczu, ponieważ pojawił się w nim zakrzep. Co więcej, nastolatka boi się wychodzić sama z domu i według niej powodem ataku była zazdrość.

 - Nie byłam niegrzeczna. Powiedziałam po prostu: “Przepraszam, ale nie jestem zainteresowana”. Myślę, że tu chodziło o zazdrość, o ego, ponieważ odrzuciłam tego faceta na oczach jego kumpli. Dziewczyny myślą, że jeśli odpowiedzą “nie” to zostaną skrzywdzone – w tym przypadku to okazało się prawdą. To mnie przeraża, boję się wyjść z domu, zawsze ktoś musi mi towarzyszyć - wspomina nastolatka.

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt

 

źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu