Mężczyzna zabił nastolatkę, potem próbował popełnić samobójstwo. Zanim to zrobił wrzucił do sieci drastyczne zdjęcia z miejsca zbrodni

Mężczyzna zabił nastolatkę, potem próbował popełnić samobójstwo. Zanim to zrobił wrzucił do sieci drastyczne zdjęcia z miejsca zbrodni Źródło: Instagram/escty

Nastolatka cieszyła się życiem i zdobywała coraz większą popularność na Instagramie. Nie mogła przewidzieć, że jeden z jej internetowych znajomych okaże się bezwzględnym mordercą. 21-latek zabił ją w okrutny sposób, a później zamieścił w sieci drastyczne fotografie. Potem chciał popełnić samobójstwo.

Nastolatka Bianca Devins była śliczną, ambitną dziewczyną. Była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na jej Instagramie można było na bieżąco obserwować najważniejsze wydarzenia w jej życiu. Internet był dla niej bardzo ważny, spędzała w nim sporo czasu. Tam też poznała Brandona C. Nie wiedziała, że ich znajomość będzie mieć dla niej tragiczny finał.

Nastolatka poznała swojego oprawcę w internecie. Nie wiedziała, do czego jest zdolny

Według ustaleń śledczych, Bianca i Brandon mieli się poznać na Instagramie. Wymieniali wiadomości, najpierw zwyczajne, później o bardziej intymnym charakterze. Po około dwóch miesiącach 17-latka nastolatka chciała zrezygnować z kontynuowania tej relacji. To było dla młodego mężczyzny nie do przyjęcia. Prawdopodobnie właśnie ta informacja rozwścieczyła go do tego stopnia, że postanowił zemścić się na 17-latce.

21-latek postanowił zaatakować dziewczynę nożem. Prawdopodobnie próbował poderżnąć jej gardło. Jak później wykazała sekcja zwłok, Bianca zmarła z powodu utraty krwi spowodowanej przecięciem tętnicy szyjnej. Zaraz po tym, jak zadał jej śmiertelny cios, zrobił jej zdjęcie i umieścił je na Instagramie. Na zdjęciu było widać zakrwawione ciało dziewczyny wewnątrz samochodu. Na innym widać, jak morderca prowadzi auto.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna zabił nastolatkę i próbował popełnić samobójstwo

Zaraz po tym, jak opublikował makabryczne zdjęcie w sieci, 21-latek chciał popełnić samobójstwo. Postanowił dźgnąć się w szyję, jednak tylko się okaleczył. Jak przewidują lekarze, morderca przeżyje. Za swój brutalny czyn odpowie przed sądem. Został oskarżony o popełnienie zabójstwa drugiego stopnia.

Zdjęcia zostały usunięte z platformy, jednak i tak dotarły do dużego grona odbiorców. Instagram musi teraz pracować nad ratowaniem własnej reputacji i zadbaniu o szacunek dla rodziny ofiary Brandona.

- Nasze myśli są teraz z wszystkimi, których dotyczy to straszne zdarzenie. Podejmujemy wszelkie kroki, aby usunąć drastyczne treści z naszej platformy - powiedziała rzecznika Instagrama, Stephanie Otway.

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
  8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
     

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu