Zaprosiła kolegę z zespołem Downa, bo nikt nie chciał być jego parą. Na kilka minut przed balem wydarzyło się najbardziej niebywałe

Zaprosiła kolegę z zespołem Downa, bo nikt nie chciał być jego parą. Na kilka minut przed balem wydarzyło się najbardziej niebywałe Źródło: youtube

Nastolatka, która postanowiła postąpić inaczej niż wszyscy inni, została zaskoczona w najwspanialszy sposób. Nikt się nie spodziewał, że drobny gest dziewczyny, którym było zaproszenie na bal kolegi z zespołem Downa, tak znacznie wpłynie na jej życie.

Nastolatka nie zrobiła tego bo tak kazali jej rodzice. Postanowiła, że wyciągnie rękę do kolegi, pomimo jego choroby. Dziewczyna nie mogła się spodziewać, że zaproszenie na bal chłopaka sprawi, że jej wieczór zmieni się w pełną niespodzianek przygodę.

Nastolatka zaprosiła na bal kolegę z zespołem Downa

Daniel przyszedł na świat z zespołem Downa, chociaż jego rodzice robili wszystko, co w ich mocy, by chłopiec miał zwyczajne dzieciństwo, jego rówieśnicy uprzykrzali mu życie niemiłosiernie. Dzieci, widząc kogoś, kto wygląda i zachowuje się trochę inaczej niż oni, zaczęły go wytykać palcami i przedrzeźniać. Daniel nie miał zbyt wielu przyjaciół, a gdy przyszedł czas szkolnego balu, nie wiedział, co ma zrobić. 

Rodzice zachęcali chłopaka, by spróbował zaprosić którąś z koleżanek z klasy na bal. Daniel próbował, zapraszając wszystkie koleżanki ze szkoły. Ich reakcją najczęściej był śmiech, odmowa bardzo zabolała chłopaka, który w momencie, gdy się poddał przeżył prawdziwe zdziwienie. 

Koleżanka Daniela, zwyczajna nastolatka Kylie Fronius postanowiła, że zaprosi go na bal. Chłopak nie krył szoku, gdy dziewczyna powiedziała mu, że chce spędzić ten wieczór razem z nim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka została niesamowicie zaskoczona 

Tuż przed rozpoczęciem imprezy stała się rzecz niebywała. Stacja telewizyjna Fox5 postanowiła, że umili nastolatkom ten wieczór. Zaczęło się niewinnie, Daniel podjechał pod dom dziewczyny, wynajętą przez Fox5 limuzyną. Okazało się, że jeszcze przed balem para może się wybrać na kolację do restauracji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Jednak to nie był koniec niespodzianek. Daniel otrzymał stypendium do wymarzonej szkoły, a Kylie zostały wręczone kluczyki do nowego samochodu. I nawet to nie był koniec, przygotowanych dla nastolatków prezentów, nastolatki razem z rodzinami zostały zaproszeni do Disneylandu, gdzie będą mogli spędzić wspaniały czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News