11-latka wyszła za mąż za 62-letniego mężczyznę. Gdy ksiądz poznał prawdę, wygłosił pięć poruszających słów

11-latka wyszła za mąż za 62-letniego mężczyznę. Gdy ksiądz poznał prawdę, wygłosił pięć poruszających słów Źródło: Screen/Youtube/Carlos Calderon

Nastolatka wyszła za mąż za 62-latka. Chociaż na pozór ta historia może budzić pewne kontrowersje, to powód dla którego dziewczynka to zrobiła, spowoduje wzruszenie u każdego. Ksiądz na ich ślubie powiedział pięć słów, które poruszyły wszystkich zgromadzonych.

Nastolatka poślubiła 62-letniego mężczyznę i chociaż niektórym może się to wydawać absurdalne czy nieetyczne, to powód jest bardzo nieoczywisty. Kiedy poznał go ksiądz, powiedział pięć słów, które poruszyły wszystkich. 

Nastolatka wiodła szczęśliwe dzieciństwo

Dziewczynka wiodła szczęśliwe dzieciństwo. Miała kochających rodziców, od których dostawała wszystko, o czym tylko marzyła. Dla swojego taty była prawdziwym oczkiem w głowie. Jim Zetz nie posiadał się ze szczęścia, gdy dowiedział się, że będzie miał córeczkę mimo swojego dojrzałego wieku. Jednak pewnego dnia ich beztroskie życie zamieniło się w koszmar. 

Mężczyzna poważnie zachorował 

Jim był bardzo dumny i szczęśliwy, kiedy dowiedział się, że kolejny raz zostanie ojcem. Tym bardziej było to dla niego wyjątkowe wydarzenie, bowiem był już po pięćdziesiątce. Rodzina żyła jak w bajce do momentu 10. urodzin córki. Jim wybrał się na rutynowe badania i okazało się, że choruje na raka trzustki w ostatnim stadium. Lekarze dali mu maksymalnie rok życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diagnoza zmieniła jego życie

Diagnoza Jima była ogromnym ciosem dla całej jego rodziny, a zwłaszcza dla najmłodszej córki, Josie. Nastolatka nie mogła pogodzić się z tym, że już niedługo jej tata umrze. W dniu 11-tych urodzin dziewczyny rodzina wpadła na pewien pomysł, dzięki któremu Josie będzie mogła zapamiętać ojca w wyjątkowy sposób. Ze względu na to, że dni Jima były policzone i nigdy nie będzie mu dane poprowadzenie Josie do ołtarza, ojciec i córka zdecydowali się "wziąć ślub". 

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Na uroczystości pojawiła się cała rodzina, która nie kryła wzruszenia. Było to dla wszystkich piękne, ale również bardzo bolesne przeżycie. Na uroczystości pojawił się ksiądz, który bardzo przejął się sytuacją Jima. Gdy wypowiedział słowa "ogłaszam was ojcem i córką", nie było osoby, która by nie płakała. Wszyscy zalali się łzami i nie mogli pogodzić się z okrutnym losem mężczyzny. Cztery miesiące po "zaślubinach" mężczyzna zmarł, pozostawiając rodzinę w ogromnej żałobie.

Screen/Youtube/Carlos Calderon

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Popularne

Następny artykuł