Szukali jej wszyscy. Niestety, dzisiaj poznaliśmy najgorsze możliwe wiadomości

Szukali jej wszyscy. Niestety, dzisiaj poznaliśmy najgorsze możliwe wiadomości Źródło: Pikio.pl

Nastolatka była poszukiwana od dłuższego czasu. Rodzina, służby oraz ochotnicy spędzili niezliczone ilości czasu w terenie, by odnaleźć dziewczynę. Niestety, dziś do mediów przedostały się tragiczne informacje.

Nastolatka zaginęła na początku sierpnia. Poszukiwały ją setki osób, a rodzice drżeli o jej życie. Dziś spełniły się ich najgorsze sny - ukochana córka została znaleziona martwa. Odkrycie jej ciała było iście makabryczne.

Nastolatka sama opuściła pokój? Rodzice uważają, że to niemożliwe

15-latka wraz z rodzicami, bratem i siostrą wybrała się na wyczekane wspólne wakacje. Ich celem była Malezja: ciepły klimat i podziwianie widoków bardzo im odpowiadały. Nora Quoirin jest pół Irlandką, a pół Francuzką. Cała rodzina mieszka od 20 lat w Londynie. Córka małżeństwa różni się od innych dzieci - rozwija się nieco wolniej, urodziła się z holoprozencefalią, która wpływa na rozwój jej mózgu. Dlatego rodzina jest przekonana, że Nora sama nie dopuściłaby do niebezpiecznej sytuacji.

Mowa tutaj o samodzielnym opuszczeniu pokoju i to w dodatku przez okno. Jej ojciec, Sebastien, 4 sierpnia rano chciał ją obudzić. Gdy wszedł do jej pokoju, zastał puste łóżko i otwarte na oścież okno. Nie można było określić, czy otwarto jej z zewnątrz czy od wewnątrz. Od razu wszczęto poszukiwania dziewczyny. Ponad 350 osób - rodzina, mieszkańcy, służby wraz z psami i detektorami termicznymi przeczesywali teren. Na miejscu udali się nawet miejscowi szamani, a rodzice wyznaczyli nagrodę o wysokości 10 tysięcy funtów.

Zwłoki dziewczyny znajdowały się przy wodospadzie, którym się zachwycała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na policję zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że znalazł ciało przy wodospadzie. Zwłoki są nietknięte - poinformował media szef lokalnej policji, Mohamed Yusop. Potem dodał, że to ciało białej dziewczyny i znajdowało się w niedostępnej części gór Betembum.

Rodzice dziewczyny wspominają, że Nora bardzo zachwyciła się tym wodospadem. Czy mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku? Rodzice zdążyli już zidentyfikować ciało córki. Policja zdecydowała się podać kolejne szczegóły.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy tata pojechał gasić pożar, jego dzieci umierały w płomieniach. A wszystko przez głupi kawał
2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Okazało się, że ciało Nory zostało znalezione niecałe 2 kilometry od kurortu, w którym zatrzymała się z rodzicami. Teren wodospadu miał być przeszukiwany właśnie dzisiaj - wcześniej skupiono się na bardziej dostępnych miejscach. Jej ciało trzeba było wydobyć z okolic rzeki za pomocą helikoptera.

Nie wiadomo, czy do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Technicy zebrali wszystkie potrzebne dowody, a sekcja zwłok wykaże, co spowodowało zgon nastolatki.

Nastolatka była poszukiwana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: BBC

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News