Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę Źródło: szokuje

Nastolatka weszła do kuchni i spojrzała na podłogę. Widok, który ukazał się jej oczom, był zdumiewający. Zobaczyła główkę własnego dziecka, a nawet nie wiedziała, że jest w ciąży.

Nastolatka, o której mowa, to Emma Crofts-Wilson z Australii. Pomimo tego, że ta historia brzmi jak scenariusz filmowy czy epizod z literatury fantastycznej, o dziwo wydarzyła się naprawdę. Dziewczyna spędziła przygodną noc z nieznajomym mężczyzną. Tamte chwile diametralnie zmieniły jej życie. Emma zaszła w ciążę i ku zaskoczeniu wszystkich, łącznie z sobą, dowiedziała się o tym fakcie dopiero w trakcie porodu. 

Nastolatka nie zauważyła, że jej brzuch się powiększył

Emma twierdzi, że w ogóle nie zauważyła, że przytyła, bo zazwyczaj nosiła luźne ubrania. Nie zwróciła także uwagi na kilkumiesięczny brak okresu, ponieważ już od dawna miesiączkowała bardzo nieregularnie. Nie zrobiła w tym czasie żadnych badań kontrolnych. Pierwsze symptomy ciąży odczuła w trakcie porodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka pewnego dnia poczuła ogromny ból brzucha. Tego dnia była w domu zupełnie sama i nikt nie mógł jej pomóc. Kiedy weszła do kuchni i znowu poczuła ogromny ból, spojrzała w dół i jej oczom ukazała się główka dziecka. 

- Wtedy to do mnie dotarło. Ostatnie, co pamiętam to fakt, że trzymałam dziecko w ramionach. Byłam przerażona. Nie potrafiłam wydać z siebie żadnego dźwięku. Byłam w szoku. Nie mogłam zebrać myśli. Zdołałam jednak chwycić nożyczki, przeciąć pępowinę i owinąć niemowlę w ręcznik. Później próbowałam wyczyścić krew... - relacjonowała Emma. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Dziewczyna informację o ciąży przekazała mamie za pomocą sms-a 

Kiedy nastolatka po tym niecodziennym, domowym porodzie doszła do siebie, napisała swojej mamie sms-a z informacją, że właśnie urodziła dziecko. Nie ma się co dziwić, że świeżo upieczona babcia uznała to za żart. Kiedy matka Emmy wróciła do domu, doznała ogromnego szoku. Chwilę później rodzice dziewczyny przewieźli ją wraz z dzieckiem do szpitala. Nastolatka i jej dziecko są całe i zdrowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News