14-letnia uczennica podstawówki urodziła. To co stało się później nie mieści się w w głowie

14-letnia uczennica podstawówki urodziła. To co stało się później nie mieści się w w głowie Źródło: fot. unsplash.com/30daysreplay.de (PR & Marketing)

Nastolatka z Suwałk w kwietniu zgłosiła się do miejscowego szpitala z silnymi bólami brzucha. Po badaniach okazało się, że 14-latka niedawno urodziła dziecko i stąd jej dolegliwości. To, co odkryli policjanci oraz śledczy, nie mieści się w głowie.

Nastolatka z Suwałk 23 kwietnia tego roku zgłosiła się do szpitala, uskarżając się na potworne bóle brzucha. Kiedy lekarze ją przebadali, odkryli, że 14-letnia Zuzanna K. jest świeżo po porodzie. Dziewczynka zapewne myślała, że nikomu nie uda się odkryć jej sekretu, a cała sprawa nigdy nie wyjdzie na światło dzienne. Nastolatka się grubo pomyliła, a lekarze zgłosili wszystko na policję.

Pierwsze pytanie, które powstało, po odkryciu, że 14-latka niedawno urodziła dziecko, dotyczyło tego, co się stało z jej maleństwem. Podobno rodzina nic nie wiedziała o ciąży nastolatki, jednak ciężko uwierzyć jest w to, że dziewczynce udawało się to ukrywać przez całe 9 miesięcy.

Nastolatka urodziła dziecko, to co zrobiła później mrozi krew w żyłach

Po otrzymaniu zgłoszenia policja natychmiast udała się do domu dziewczyny, aby sprawdzić, co z jej dzieckiem. Niestety niemowlaka nie znaleziono w mieszkaniu, dlatego też rozpoczęto poszukiwania, które bardzo szybko udało się zakończyć. Niestety funkcjonariusze nie mieli dobrych wieści, bowiem ciało dziecka zostało znalezione pod ziemią na sąsiedniej posesji.

Teraz trzeba było ustalić, co było dokładną przyczyną śmierci dziecka oraz czy w tym procederze nie brały udziału osoby trzecie. Śledczy właśnie podali wyniki sekcji zwłok malca, który według przeprowadzonych badań został uduszony przez swoją matkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wedle podejrzeń ojcem chłopca był chłopak Zuzanny, którego 14-latka poznała w szkole podstawowej. Funkcjonariusze podejrzewają, że 16-latek również brał udział w ukryciu zwłok dziecka, za co usłyszał już zarzuty znieważenia zwłok. Grozi mu za to kara 2 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Na początku sierpnia do sądu wpłynęła opinia biegłych, którzy przebadali ciało noworodka i stwierdzili jego dokładną przyczynę śmierci. Co więcej, udało im się również ustalić, że dziecko w chwili narodzin było zdrowe i z medycznego punktu widzenia, jego życiu nic nie zagrażało. Teraz 14-latka będzie odpowiadać przed sądem za dzieciobójstwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News