Miała 14 lat, gdy zabiła mężczyznę, który kupił ją i zmuszał do prostytucji. Wstrząsająca historia nastoletniej wówczas dziewczyny

Miała 14 lat, gdy zabiła mężczyznę, który kupił ją i zmuszał do prostytucji. Wstrząsająca historia nastoletniej wówczas dziewczyny Źródło: unsplash.com/_Mxsh_

Żadna nastolatka nie powinna przechodzić przez to, co spotkało tę dziewczynę. W bardzo młodym wieku stała się ofiarą wykorzystywania seksualnego, handlu ludźmi, a do tego zaznała przemocy psychicznej i fizycznej. W końcu miała dość i postanowiła zabić swojego oprawcę. Szczegóły jej historii są wstrząsające.

Jako nastolatka Cyntoia Brown padła ofiarą handlu ludźmi. Trafiła w ręce okrutnych mężczyzn, którzy bez skrupułów wykorzystywali ją, znęcali się nad nią i zmuszali do zażywania narkotyków. Nie wiadomo, jak długo trwałby koszmar dziewczyny, gdyby ta nie podjęła trudnej decyzji o zastrzeleniu człowieka, który ją więził. Sąd jednak zadecydował, że powinna iść do więzienia.

Nastolatka przeżyła piekło. Mało kto zniósłby tyle, co ona

Cyntoia była zwykłą dziewczyną z Tenessee w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie przypuszczał, że pewnego dnia jej życie zamieni się w horror. Została uprowadzona przez alfonsa, który narkotyzował ją i zmuszał do prostytucji. Mężczyzna skutecznie zastraszył 14-latkę, która bała się zawalczyć o wolność. W końcu mężczyzna sprzedał ją komuś innemu, jednak jej los wcale się nie poprawił. Nadal była wykorzystywana seksualnie, więzi ją w swoim domu i grozi.

Tym razem jednak nastolatka postanowiła wykorzystać okazję na odzyskanie wolności. Udało się jej przechwycić broń swojego oprawcy. Zastrzeliła go, a dzięki temu mogła opuścić swoje więzienie. Radość jednak nie trwała długo. Prokuratura postanowiła postawić przed nią zarzut morderstwa, a sąd uznał ją za winną. Miała spędzić 3/4 swojego życia za kratami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wielu latach kobieta w końcu może cieszyć się życiem

W USA sprawa Cyntoi była bardzo kontrowersyjna, zaangażowało się w nią nawet wielu celebrytów, którzy chcieli, by kobieta mogła opuścić więzienie. Po 15 latach okazało się, że maltretowana niegdyś nastolatka może warunkowo wyjść na wolność. Stało się tak dzięki zmianie w prawie. Gdyby jej proces odbył się dzisiaj, byłaby potraktowana jako ofiara handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego. W 2004 roku było jednak inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
 2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Musimy przebudzić się jako naród i zmienić drakońskie prawo, które pozwala na to, by dzieci trafiały do więzień z dorosłymi - powiedział Houston Gordon, obrońca praw człowieka.

30-latka dostała zgodę na opuszczenie więziennych murów ze względu na swoje wzorowe sprawowanie. Skończyła studia, pomagała nieletnim osobom w podobnej sytuacji, nie sprawiała żadnych problemów. Jeśli będzie się zachowywać podobnie na wolności najpewniej nie wróci już do celi.

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu