Nieludzkie, Karolina robiła nastolatkowi niewyobrażalne rzeczy. Wszystko filmowała i pokazywała na żywo w sieci

Nieludzkie, Karolina robiła nastolatkowi niewyobrażalne rzeczy. Wszystko filmowała i pokazywała na żywo w sieci Źródło: Unsplash Francisco Gonzalez

To, co przeżył ten nastolatek jest naprawdę dramatyczne. 18-letnia dziewczyna okazała się wobec niego bezwzględna. Poniżanie i przemoc były przez nią nagrywane. Cały incydent transmitowała na żywo. Coś takiego wymagało interwencji policji. Do czego doszło?

Ciężko uwierzyć w to, co przeżył nastolatek z Zamościa. 18-letni chłopak nie podejrzewał, że krytyka, na którą się zdecydował przyczyni się do takiej eskalacji przemocy. Odpowiedzialna za to jest Karolina S., która cały brutalny incydent udostępniała na żywo w sieci.

Nastolatek nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji

Niektóre z pomysłów, na które wpadają młodzi ludzie mogą napawać trwogą. Jednak to, co spotkało tego nastolatka, przechodzi wszelkie pojęcie. Karolina S. zmieniła jego życie w piekło i jakby tego było mało, swoje bestialskie zapędy relacjonowała na żywo w sieci. Ciężko uwierzyć w taką bezwzględność. 

Karolina S. chciała zabłysnąć w sieci dzięki wulgarnym i obraźliwym materiałom. Widząc to nastolatek pozwolił sobie na krytykę 19-latki. Okazało się to wystarczającym pretekstem do tego by przyjechała z Warszawy do Zamościa. Nie była sama. Towarzyszyli jej dwaj Rosjanie, którzy bez wątpienia nie mieli dobrych zamiarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wymiana zdań przerodziła się w brutalne pobicie

Kiedy Karolina S. dotarła przed blok, w którym mieszkał nastolatek, poprosiła go o wyjście na zewnątrz. Już wcześniej zapowiadała, że zemści się za krytykę, którą 18-latek skierował pod jej adresem. Nastolatek z pewnością nie spodziewał się, że dojdzie do czegoś gorszego niż sama wymiana zdań.

Kiedy wyszedł z mieszkania i zastał 19-latkę w towarzystwie dwóch Rosjan, nawiązała się między nimi rozmowa. Nie trzeba było jednak długo czekać, aby jeden z mężczyzn zaczął bić pięściami i kopać 18-latka po całym ciele. Wszystko było relacjonowane na żywo przez Karolinę S. Sprawą zajęła się policja.

Dzisiaj grzeje: 1. Sasin wygadał się co wydarzy się w Polsce po majówce. Wielu Polaków czekało na te słowa, jest też zła wiadomość
2. Nie żyje kultowy polski aktor. Uwielbialiśmy go za rolę w „Misiu”

Nastolatek trafił do szpitala ze złamana szczęką. Policja z Zamościa poprosiła funkcjonariuszy ze stolicy o pomoc w namierzeniu sprawców. Dzięki szybkiej interwencji trójka oprawców trafiła do aresztu. Początkowo Karolina S. zrzucała winę na pobitego nastolatka. Jednak po tym gdy internauci jasno wyrazili pogardę dla takich zachowań, 19-latka spokorniała i wyraziła skruchę. Trójce oprawców grozi do 12 lat wiezienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 21-latka od urodzenia miała znamię na swoim ciele. Zwykłe selfie uratowało jej życie
  2. Podjęto bardzo ważną decyzję w sprawie powrotu Serie A. Kibice są wściekli, nie tak to miało wyglądać
  3. Genialny trik na błyskawiczne i bezbolesne usunięcie włosków z brody. Trik pokochały miliony kobiet
  4. Barbara Kurej-Szatan do teraz ukrywała ciążę? Zdjęcie męża mówi wszystko, wszyscy patrzą tylko na brzuszek
  5. Policjanci zauważyli auto na poboczu. Gdy zobaczyli, co się dzieje w środku, natychmiast ruszyli z pomocą
  6. Zapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News