Weszli do mieszkania pedofila. Gdy zajrzeli do szafy, ich oczom ukazał się przerażający widok, musieli od razu zareagować

Weszli do mieszkania pedofila. Gdy zajrzeli do szafy, ich oczom ukazał się przerażający widok, musieli od razu zareagować Źródło: .

Nastolatek zaginął dwa lata temu, policjanci prowadzili intensywne poszukiwania chłopca, jednak bezskutecznie. W tym czasie funkcjonariusze tropili również podejrzanego o pedofilię 44-latka.

Nastolatek zniknął dwa lata temu, jego zaginięcie zgłoszono na policję, jednak służby nie były w stanie go namierzyć. Kiedy pewnego dnia funkcjonariusze weszli do mieszkania podejrzanego o pedofilie mężczyznę, dokonali strasznego odkrycia. To, co znaleźli w szafie 44-latka, zupełnie ich zaskoczyło.

Nastolatek przebywał w schronisku dla nieletnich, nagle zniknął

O tej nietypowej sprawie poinformował portal Deutsche Welle. Według medialnych doniesień, niemieccy policjanci z regionu Nadrenia Północna-Westfalia, dokonali strasznego odkrycia w jednym z mieszkań w mieście Recklinghausen. Kiedy weszli do domu mężczyzny podejrzanego o posiadanie materiałów pedofilskich i zajrzeli do szafy, znaleźli tam poszukiwanego od dwóch lat 15-latka. Policjanci poinformowali, że na razie nie znaleźli dowodów, jakoby nastolatek był przetrzymywany w mieszkaniu wbrew własnej woli.

– Obecnie nic nie wskazuje na to, że chłopiec był przetrzymywany w mieszkaniu wbrew swojej woli – przekazali niemieccy policjanci.

Chłopiec przebywał w schronisku dla nieletnich, lecz w 2017 roku nagle zniknął. Jego zaginięcie zostało zgłoszone na policję przez pracowników socjalnych, jednak nie udało się go namierzyć, aż do teraz.

Nastolatek został odnaleziony przez przypadek. Policja pracowała nad sprawą podejrzanego o pedofilię 44-latka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

44-latek został aresztowany, jest podejrzany o poważne przestępstwa seksualne. Służby zabezpieczyły sprzęt elektroniczny znaleziony w domu mężczyzny i obecnie trwa sprawdzanie jego zawartości pod kątem posiadania nielegalnych materiałów pedofilskich. Zatrzymano również 77-letniego ojca podejrzanego mężczyzny, który zamieszkiwał w tym samym mieszkaniu, jednak został już wypuszczony z aresztu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdę o Witoldzie Pyrkoszu. Tę informację jego rodzina ukrywała latami
2.
Zatruli się świątecznym alkoholem. Co najmniej 11 osób nie żyje, ponad 300 trafiło do szpitala, tragiczne informacje z zagranicy

Dziennikarze niemieckiego tabloidu "Bild" dotarli do matki odnalezionego chłopca. Kobieta widziała się już ze swoim synem i jest zszokowana tym, co się wydarzyło.

- Człowiek, z którym był, musiał zmanipulować Marvina. Mogłabym oszaleć, zastanawiając się, jakie rzeczy mu robiono - miała wyznać kobieta w niemieckiej gazecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ile kwadratów widzisz na tym obrazku? Zaledwie 1% ludzi potrafi podać poprawną odpowiedź, wyzwanie tylko dla spostrzegawczych
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News