Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem

Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem Źródło: .

Nastolatek przeżył prawdziwy horror. Kobieta zgwałciła go, gdy miał zaledwie 11 lat. Co więcej, zaszła z nim w ciąże i urodziła jego dziecko. Jednak to nie było najgorsze, bowiem okazało się, że chłopiec będzie miał jeszcze więcej problemów na głowie.

Nastolatek został brutalnie doświadczony przez życie. W wieku 11 lat został zgwałcony przez pewną kobietę. Jego życie legło w gruzach, bowiem gwałcicielka zaszła z nim w ciążę i urodziła mu dziecko. Niestety, to był dopiero początek jego problemów. Cała historia jest jednym, wielkim koszmarem. 

Nastolatek ufał kobiecie

Rodzice 11-latka byli bardzo zapracowani. Obydwoje rozwijali swoje kariery zawodowe i często zostawali po godzinach, aby dokończyć zadania w firmie. Wiedzieli, że do opieki nad ich dzieckiem będzie potrzebny ktoś jeszcze. Stwierdzili, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie niani. Początkowo nic nie wskazywało, że kobieta może zrobić chłopakowi jakąś krzywdę, a 11-latek w pełni jej ufał. Po kilku tygodniach stało się coś niewyobrażalnego. 

Niania wielokrotnie gwałciła swojego podopiecznego

28-letnia Marissa gwałciła chłopca co najmniej 15 razy w miesiącu. Ta niewyobrażalna tragedia nie mieści się w głowach rodziców nastolatka. Para traktowała kobietę jak swoją córkę, dawali jej świetne wynagrodzenie, a jej jedynym zajęciem było zapewnienie bezpieczeństwa ich synowi. Tak się nie stało, a chłopak przeżył prawdziwy koszmar. Jakby tego było mało, jego niania zaszła z nim w ciążę, co kompletnie już zrujnowało życie nastolatka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałcicielka urodziła dziecko 11-latka i trafiła do więzienia. Nikt z jej rodziny nie mógł się zaopiekować noworodkiem, dlatego musiał to zrobić zgwałcony 11-latek i jego rodzice. Ta sytuacja skomplikowała jego sytuację w szkole, a także życie prywatne. Nastolatek nie miał bowiem czasu na zabawy jak każdy chłopak w jego wieku.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Mimo tak ogromnej tragedii jaka go spotkała, chłopak nie poddał się i troskliwie zajmował się swoim dzieckiem. Jego mama jest dumna ze swojego syna, że w tak młodym wieku i po takich przeżyciach jest w stanie obdarzyć noworodka tak troskliwą opieką. Teraz jego potomek ma już 5 lat, a jedyne na co narzeka obecnie 17-latek to brak kochającej dziewczyny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiemy skąd pochodzą pieniądze na "trzynastki". Prawda jest PRZERAŻAJĄCA
  2. Agata Duda znów w ogniu krytyki. Padły naprawdę mocne słowa, tym razem odpowie?
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: Metro

Następny artykuł