Nastolatek obronił mamę przed gwałcicielem. Niestety, jego nie udało się uratować

Nastolatek obronił mamę przed gwałcicielem. Niestety, jego nie udało się uratować Źródło: Facebook.com

Nastolatek wykazał się wyjątkowo bohaterską postawą. Kiedy wszedł do domu, zauważył, jak do jego mamy dobiera się pijany sąsiad. 15-latek nie myśląc dużo rzucił się na gwałciciela, co przypłacił swoim życiem. Niestety, lekarze nie byli w stanie mu pomóc.

Nastolatek był świadkiem przerażającej sceny. 15-letni chłopiec, który wrócił ze szkoły, zauważył otwarte drzwi do mieszkania i krzyki swojej matki. Okazało się, że jego będący pod wpływem alkoholu sąsiad zaatakował mamę i chciał ją zgwałcić. Chłopiec nie myśląc długo, złapał za ważący 6 kilogramów hantel i rzucił się na agresora. Ta decyzja ochroniła jego matkę, ale pozbawiła go życia.

Nastolatek bronił matki. Wstrząsająca historia z Siewierodwińska

Młody Rosjanin, Wania wychowywał się samotnie wraz ze swoją mamą w jednym z bloków z Siewierdonisku. Wszechobecna bieda i patologiczni sąsiedzi byli codziennością dorastającego chłopca, ale mimo wszystko cieszył się z życia u boku kochającej matki. Pewnego dnia, gdy wracał ze szkoły, zobaczył otwarte drzwi do domu i krzyki. Okazało się, że jeden z jego sąsiadów, Roman Pronin, upodobał sobie matkę nastolatka i przyszedł po to, żeby ją zgwałcić.

Wania chwycił za hantel, który trzymał w swoim pokoju i z całą siłą zadał Proninowi rany. To jednak nie znokautowało napastnika, który odebrał młodemu mężczyźnie sprzęt sportowy i uderzył w jego czaszkę. Po wszystkim złapał nóż i zaczął dźgać nożem kobietę. Sąsiedzi Rosjanki zauważyli jednak zamieszanie i wezwali policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Przypłacił bohaterski czyn śmiercią

Wania trafił do szpitala, gdzie lekarze byli zmuszeni usunąć część jego uszkodzonego mózgu. Po kilku tygodniach podtrzymywania przy życiu zmarł. Jego matka nie była w stanie odwiedzać go w szpitalu, ponieważ miała wielkie wyrzuty sumienia z powodu śmierci dziecka. Pronin siedzi obecnie w więzieniu, gdzie odsiaduje karę 14 lat kary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Popularne

Następny artykuł