Niedawno wziął ślub. Trójka nastolatków wlokła policjanta za samochodem

Niedawno wziął ślub. Trójka nastolatków wlokła policjanta za samochodem Źródło: Unsplash/Jonathan Borba

Nastolatek w niezwykle brutalny sposób potraktował policjanta, który stał mu na drodze. Razem z dwoma swoimi kolegami przywiązali jego ciało do auta, którym ciągnęli go później wzdłuż drogi. Na szczęście wkrótce, po wytężonym śledztwie, zostali zatrzymani, a teraz zajmuje się nimi prokurator. Resztę życia mogą spędzić za kratkami.

Nastolatek razem z dwoma znajomymi bardzo chcieli mieć quada, którego wypatrzyli w garażu jednego z domów. Pewnej nocy zakradli się więc na teren posesji, gdzie stał quad, aby go ukraść. Ktoś jednak zauważył młodzieńców na prywatnym terenie i wkrótce wezwał na miejsce policję. Młody, 28-letni funkcjonariusz, przyjechał na wezwanie zupełnie sam. Ponoć miał przeczucie, że wkrótce może stać się coś bardzo złego.

Nastolatek razem z kolegami chcieli ukraść quada. Policjant, który miał ich aresztować, został przez nich brutalnie zabity

Trzech złodziejaszków, 18-latek, 17-latek i 21-latek, włamali się do jednego z domów w Anglii (w Berkshire). Chcieli ukraść quada, którego wcześniej wypatrzyli u właściciela posesji. Na miejscu, chwilę po włamaniu, znalazł się jednak funkcjonariusz miejscowej policji - 28-letni Andrew Harper. Jak podaje "The Sun", nastolatkowie najprawdopodobniej wiedzieli, że funkcjonariusz lada moment zjawi się w okolicy, przygotowali bowiem na niego zasadzkę. Kiedy Harper przybył na teren posesji, został znienacka zaatakowany przez trzech młodzieńców. Najprawdopodobniej po tym, jak wysiadł ze swojego samochodu i zrobił kilka kroków w kierunku domu, został potrącony przez jadące z bocznej uliczki auto, które prowadził jeden z chłopców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna był nieprzytomny po wypadku. Trzej młodzi mężczyźni, jakby było im tego wszystkiego za mało, postanowili 28-latka przywiązać do auta, a następnie ciągnęli go za swoim samochodem, którym wcześniej go potrącili. Mężczyzna odniósł zbyt poważne obrażenia, aby przeżyć. Zginął, choć zaledwie kilkanaście dni wcześniej ożenił się.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Mieszkańcy Berkshire wciąż nie mogą zrozumieć, dlaczego napastnicy zachowali się wobec Harpera w tak brutalny sposób. 28-latek po uderzeniu samochodem prawdopodobnie i tak nie ocknąłby się zbyt szybko, więc złodzieje spokojnie mogli uciec. Zdaniem wielu ich bestialskie zachowanie wskazuje na poważne zaburzenia psychiczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: o2

Następny artykuł