Napastnicy zaatakowali 16-latka w biały dzień, na oczach tłumu. Nikt mu nie pomógł, woleli nagrywać

Napastnicy zaatakowali 16-latka w biały dzień, na oczach tłumu. Nikt mu nie pomógł, woleli nagrywać Źródło: fot. pixabay.com/bngdesigns

Nastolatek konał powoli na ich oczach. Prosił, aby ktoś mu pomógł. Wszyscy byli jednak obojętni wobec jego cierpienia. Woleli nagrywać, jak umiera. Transmitowali jego śmierć w mediach społecznościowych na żywo.

Nastolatek został zaatakowany przez pięciu napastników, którzy na oczach wielkiego tłumu postanowili go zabić. 16-latek krwawił, bowiem jeden z atakujących zadał mu cios nożem w brzuch. Niestety, wkrótce chłopak skonał na oczach tłumu, który nie miał wobec niego żadnych ludzkich odczuć. Koledzy nastolatka wyjęli smartfony, a następnie postanowili wszystko nagrać. Nikt nie przyszedł mu z pomocą.

Nastolatek zmarł, bo nikt mu nie pomógł. Woleli prowadzić transmisję z jego śmierci w mediach społecznościowych

Khaseen Morris to nastolatek, który zmarł z powodu otrzymanych w trakcie bójki ran. Kilku napastników, których tożsamość na razie nie jest znana, nagle rzuciło się na niego. Dotkliwie pobili Khaseena, a jeden z nich zadał ostateczny cios, który najprawdopodobniej przeciął mu tętnicę i okazał się śmiertelny. 16-latek zaczął krwawić i powoli konał na chodniku.

Całe zdarzenie, jak podaje serwis "o2", było widziane przez wielu rówieśników Khaseena, którzy jednak nie reagowali. Jeden z 16-latków wyjął smartfon i zaczął nagrywać. Stwierdził, że materiał może mieć wiele wyświetleń w internecie. W tym momencie reszta młodzieży powinna była wyrwać mu telefon z ręki i przemówić do rozsądku, ale zamiast tego również zaczęli wyjmować swoje smartfony i wszystko nagrywać. Ostatecznie w internecie transmisję oglądało kilkaset osób, które patrzyły jak Khaseen umiera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Teraz policja prosi wszystkich o pomoc, gdyż funkcjonariusze chcą złapać świadków, którzy zamiast pomóc Khaseenowi, zdecydowali się nagrywać jego śmierć. Nastolatka, wkrótce po tym, jak został napadnięty, przewieziono w karetce do szpitala, ale, jak podają zagraniczne źródła, nie udało mu się przeżyć - stracił zbyt dużo krwi. Wystarczyło więc, aby ktoś z obecnych zatamował krwawienie, a 16-latek, który miał przed sobą całe życie, wciąż by żył.

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin

Źródło: o2

Następny artykuł