Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca

Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca Źródło: .

Nastolatek zginął z rąk własnego kolegi. Media obiega coraz więcej informacji na temat tej wielkiej tragedii, a ostatnie odbierają mowę. Ujawniono treść wiadomości, jakie wysyłał młody morderca.

Nastolatek wychodząc z domu do szkoły nie był w stanie przewidzieć, że będą to jego ostatnie chwile. Brutalnie zaatakowany konał na klatce schodowej swojego bloku. Trudno sobie wyobrazić, co w tym momencie przeżywają jego bliscy. Ostatnie doniesienia mediów mrożą krew w żyłach, ujawniono w nich treść wiadomości, jakie wysyłał sprawca. 

Nastolatek z Kołobrzegu zginął z rąk kolegi 

Od 24 godzin polskie media nie mówią o niczym innym, jak tylko o tragedii, jaka rozegrała się na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych w Kołobrzegu przy ulicy Rybackiej. To właśnie tam około godziny 6:00 rano 16-latek został zaatakowany, w chwilę po tym, jak wyszedł z mieszkania do szkoły.

Sprawca zadał mu kilka ciosów ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia, pozostawiając go na pastwę losu. Nastolatek zginął na miejscu w kałuży własnej krwi. Policja wszczęła poszukiwania przestępcy, opierając się początkowo jedynie na nagraniach z miejscowego monitoringu. Szybko udało im się jednak ustalić, że winnym tragedii jest 17-letni Adrian W., kolega zmarłego, który po dokonaniu brutalnego mordu jak gdyby nigdy nic poszedł do szkoły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ujawniono wiadomości zabójcy 

Okazuje się, że na krótko przed tragedią 17-latek korespondował ze swoją koleżanką, której sugerował swoje plany wobec Sebastiana. Powodem, który pchnął go do tak makabrycznego czynu miała być zazdrość, Adrian W. nie chciał bowiem, by 16-latek miał innych kolegów. W wiadomości do znajomej ujawnił, że zamierza się z nim rozprawić. Wirtualna Polska, powołując się na informacje "Faktu", cytuje słowa młodego mordercy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Mam wsparcie, ale i tak już nie potrafię, chcę, żeby ta osoba nie istniała. Żeby poczuł się tak jak ja. Jutro to zrobię, jak będzie sam w domu. Z rana. Jak wstanie - miał pisać do dziewczyny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News