Wpadli samochodem do wody, nie żyją dwie osoby. Dramatyczna akcja ratunkowa

Wpadli samochodem do wody, nie żyją dwie osoby. Dramatyczna akcja ratunkowa Źródło: .

Tylko jeden nastolatek zdołał o własnych siłach wydostać się na brzeg rzeki. Wstrząsające informacje o wypadku z udziałem młodych osób obiegają media. Oficjalnie potwierdzono, że walka o życie pozostałych okazała się nierówna.

Jedynie nastolatek ocalał. Służby ratunkowe w mgnieniu oka stawiły się na miejscu tragedii i podjęły akcję ratunkową, jednak spełnił się najczarniejszy scenariusz. Funkcjonariusze byli zmuszeni poinformować o śmierci dwóch osób. Wszczęto śledztwo, które pozwoli ustalić, co było przyczyną wypadku.  

Samochodem wpadli do wody. Tylko jeden nastolatek zdołał się uratować 

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18:00 w Świnoujściu na ul. Pomorskiej. Miejscowa straż pożarna otrzymała zawiadomienie o samochodzie osobowym, który wpadł do rzeki. Już kilka chwil po otrzymaniu zgłoszenia na miejscu zjawiło się kilka zastępów straży, policja oraz przeszkoleni nurkowie. Podjęto akcję ratunkową. 

Szybko udało się ustalić, że 14-latek, który uczestniczył w wypadku, zdołał o własnych siłach wypłynąć na powierzchnię i dotrzeć do brzegu. Dwie osoby w wieku 15 lat, które wówczas towarzyszyły chłopakowi, wciąż przebywały pod wodą, dlatego dla mundurowych każda minuta miała ogromne znaczenie. W pomoc zaangażowali się również cywilni nurkowie, którzy na co dzień pracują przy pogłębianiu kanału. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dwie osoby nie żyją. Policja wszczęła śledztwo 

Po dłuższej chwili na brzeg udało się wydostać zaginionych: dziewczynę i chłopaka. Od razu podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, jednak działania nie przyniosły efektów. Ratownicy u obu osób stwierdzili zgon.  

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Na miejscu od razu zjawiła się prokuratura, która zaczęła zbierać materiał dowodowy. Wszczęte śledztwo ma za zadanie ujawnić, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. Na chwilę obecną śledczym nie udało ustalić się zbyt wielu faktów, jednak na miejscu wypadku wciąż pracują funkcjonariusze. Bez wątpienia prokuratura będzie chciała również ustalić, dlaczego troje nieletnich podróżowało samochodem bez osoby dorosłej. Nie wykluczone, że w tej sprawie śledczy mogą chcieć szukać winnych wśród rodziców.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić 
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News