Nastolatek wiedział, że umiera, lekarze rozłożyli ręce. Miał tylko jedno marzenie, mamy zmiażdżone serca

Nastolatek wiedział, że umiera, lekarze rozłożyli ręce. Miał tylko jedno marzenie, mamy zmiażdżone serca Źródło: facebook/dustin_snyder/

Nastolatek poważnie zachorował i choć początkowo wszystkim wydawało się, ze jest na dobrej drodze do pełni zdrowia, nagle wszystko się zmieniło, a dla chłopaka nie było już szans. Znajdując się na łożu śmierci miał tylko jedno, wyjątkowe marzenie, które wzrusza do łez.

Nastolatek, mimo swojej choroby, starał się żyć zupełnie normalnie. Dzięki wsparciu bliskich osób udało mu się przetrwać najtrudniejsze chwile, a ku ich uciesze, wreszcie pojawił się cień nadziei na spokojne, szczęśliwe dni. Nie minęło wiele czasu, a nad ich życiem znów zawisły czarne chmury, które tym razem nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Lekarze nie byli w stanie już nic zrobić, a umierający chłopak postanowił opowiedzieć o swoim największym marzeniu. 

Nagle zachorował. Długie leczenie przyniosło efekty, jednak nie na długo 

Dustin miał zaledwie 18 lat, gdy wykryto u niego nowotwór, a dokładniej mięsaka maziowego. Dzięki szybkiej diagnostyce specjaliści mogli podjąć odpowiednie leczenie, nim choroba stała się zaawansowana. Chłopak przeszedł chemioterapię i operację. W tej trudnej drodze towarzyszyli mu nie tylko członkowie rodziny, ale również dziewczyna Sierra, którą poznał na szkolnym korytarzu. 

18-latek stoczył długą i wyczerpującą walkę z chorobą, co ostatecznie przyniosło najbardziej upragniony efekt. Lekarze stwierdzili, że Dustinowi udało się pokonać raka. Szczęście nie trwało jednak zbyt długo, bowiem już miesiąc później choroba wróciła, a tym razem ze zdwojoną siłą. Lekarze nie byli w stanie już nic zrobić, a nastolatek doskonale wiedział, że zostało mu niewiele czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Będąc na łożu śmierci nastolatek miał tylko jedno marzenie 

Dustin wiedział, że Sierra jest tą jedyną i co najważniejsze - Sierra uważała tak samo. Młodzi i zakochani nagle musieli uporać się ze świadomością, że zostało im zaledwie kilkanaście dni wspólnego szczęścia. Oboje mieli to samo, jedno marzenie. Chcieli wziąć ślub, by tak, jak mówi przysięga, być ze sobą aż do śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Nie tylko rodzina, ale również okoliczni mieszkańcy bardzo im kibicowali. Dzięki upublicznieniu ich historii, udało się zebrać aż 40 tysięcy dolarów na ceremonię zaślubin. Największe pragnienie pary zostało spełnione i w otoczeniu bliskich powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Teraz cieszą się z ostatnich wspólnych dni, spędzonych jako mąż i żona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: webniusy 

Następny artykuł