Nastolatek zamordował rodziców i troje rodzeństwa. Znany jest już powód, niewyobrażalny koszmar

Nastolatek zamordował rodziców i troje rodzeństwa. Znany jest już powód, niewyobrażalny koszmar Źródło: .

Nastolatek zdecydował się na brutalne zamordowanie bliskiej rodziny. Poznaliśmy powód jego okropnego zachowania. Młody człowiek nie miał skrupułów.

Nastolatek w wyjątkowo brutalny sposób postanowił zamordować swoją rodzinę. Jego najbliżsi nie spodziewali się takiego zachowania z jego strony, bowiem nic nie wskazywało na to, że mógłby on dopuścić się czegoś tak strasznego. Historia jego brutalnego czynu w błyskawiczny sposób obiegła cały świat, a wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego doszło do takiej tragedii.

Jedna z bliskich osób mordercy wskazuje na istotny czynnik, który był prawdopodobną przyczyną dramatu. Postanowiła opowiedzieć mediom o tym, co zrobił 14-latek i wspomnieć, jaki jest potencjalny powód takiej tragedii. Wygląda na to, że tego smutnego zdarzenia można było w pewien sposób uniknąć. Niestety nie wszyscy starali się, by dramat nie stał się faktem.

Nastolatek zamordował swoją rodzinę

14-letni chłopak z Elkmont w stanie Alabama postanowił zamordować swoich rodziców oraz trójkę rodzeństwa bronią, której nikt z rodziny nie nabył w legalny sposób. Policja wciąż zastanawia się, skąd miał on dostęp do bardzo groźnego narzędzia, za sprawą którego mógł wyrządzić ogromną krzywdę. Nie to jest jednak najstraszniejsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuzynka chłopaka ujawnia, że nastolatek miał ogromne problemy. Jakiś czas temu miał on spalić żywcem kilka zwierząt, co doprowadziło do wielkiego poruszenia. Wygląda jednak na to, że rodzice nie postarali się, by 14-latek przemyślał swoje zachowanie. Zabrakło zwykłej, szczerej rozmowy, która mogłaby wpłynąć na psychikę młodego człowieka.

Nastolatek został aresztowany

Co więcej 14-latek niedawno dowiedział się, że kobieta, którą całe życie uważał za swoją matkę, tak naprawdę nią nie jest. To właśnie wtedy miał wpaść w szał. Nikt nie wyklucza, że to wydarzenie doprowadziło do tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- Nie wiedział, kim była jego mama. Jego biologiczną mamą była Karina. Niedawno mu powiedzieli i, jeśli mam być szczera, myślę, że to go właśnie sprowokowało - mówi kuzynka młodego człowieka, który zdecydował się na przerażający czyn. Teraz z pewnością czeka go wiele lat pozbawienia wolności i pozostaje nam mieć nadzieję, że zdąży on przemyśleć swoje zachowanie.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu