Dziewczyna złożyła 17-latkowi pocałunek śmierci. Tragedia podczas obiadu rodzinnego

Dziewczyna złożyła 17-latkowi pocałunek śmierci. Tragedia podczas obiadu rodzinnego Źródło: unsplash/ Alejandra Quiroz

Nastolatek nie sądził, że ten pocałunek będzie jego ostatnim. 17-latek dostał buziaka od swojej dziewczyny w trakcie obiadu rodzinnego, który zakończył się tragicznie. Kilka godzin później już nie żył.

Nastolatek dostał bardzo mocny pocałunek w szyję. Jego 17-letnia dziewczyna, która uczestniczyła w imprezie rodzinnej państwa Gonzalez, postanowiła zrobić mu malinkę. Nie wiedziała wtedy, że ten buziak może się skończyć tragicznie. Kilka godzin po tym zdarzeniu młody mężczyzna był już martwy, a rodzina zmarłego obwinia dziewczynę o spowodowanie morderstwa.

Nastolatek został zabity przez pocałunek? Kuriozalna sprawa z Meksyku

Julio Marcia Gonzalez, który dostał mocny pocałunek w szyję, w pewnym momencie zaczął zgłaszać, że źle się czuje. Chłopak miał mieć zawroty głowy i traci przytomność. W pewnym momencie zemdlał, a gdy lekarze przyjechali, stwierdzili, że u młodego Meksykanina doszło do zatrzymania funkcji życiowych.

Jak się okazało, malinka, którą dostał chłopak, spowodowała zakrzep krwi. Młody Meksykanin nie miał praktycznie szans na przeżycie. Rodzina zmarłego wytoczyła sprawę dziewczynie, która pocałowała chłopaka, zgłaszając morderstwo 17-latka. Dziewczyna broni się mówiąc, że już wielokrotnie robiła malinki na szyi swojego ukochanego i nigdy dotąd nie występowały u niego żadne problemy zdrowotne z powodu ich otrzymywania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Malinki bywają skrajnie niebezpieczne

Przypadek młodego Meksykanina nie jest odosobniony. W 2011 roku 44-letnia kobieta została znaleziona częściowo sparaliżowana w swoim mieszkaniu. U dorosłej, cieszącej się dobrym zdrowiem kobiety, nie stwierdzano przedtem żadnych problemów. Dopiero po przebadaniu okazało się, że 44-latka ma pod szyją sińce spowodowane malinkami, które doprowadziły do jej paraliżu i całkowitej utraty zdrowia, którego już niestety nie odzyska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Jak widać, namiętne pocałunki mogą skończyć się niestety tragicznie i mimo wszelkich oporów, powinniśmy wzmagać się przed rozdawaniem i dostawaniem malinek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: 5 minut dla zdrowia

Następny artykuł