Nastolatek wracał z przyjaciółmi z rozpoczęcia roku szkolnego. Stracił życie w ułamku sekundy

Nastolatek wracał z przyjaciółmi z rozpoczęcia roku szkolnego. Stracił życie w ułamku sekundy Źródło: twitter/podkarpacka_policja/

Nastolatek i jego przyjaciele nie podejrzewali, że może dojść do takiej tragedii. Rozpoczęcie roku w tamtejszej szkole zakończyło się wstrząsającymi wydarzeniami, w które pozostali uczniowie i nauczyciele zapewne wciąż nie potrafią uwierzyć.

Nastolatek zginął w ułamku sekundy. W mediach pojawiły się informacje o wstrząsającym wypadku, w którym on i jego znajomi brali udział. Na miejscu szybko zjawiły się odpowiednie służby, jednak ratownicy błyskawicznie stwierdzili zgon chłopaka. Pojawiła się pierwsza teoria na temat przyczyny kolizji.  

Nastolatek stracił życie w ułamku sekundy. Wracał z rozpoczęcia roku szkolnego 

Do potwornego wypadku doszło w miniony poniedziałek w Nowym Zadybiu. Czworo uczniów w wieku 18 lat jechało wówczas autem osobowym marki saab w stronę Kłoczewa, wracając najprawdopodobniej z rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół im. J. Lelewela w Żelechowie. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z ciężarówką. 

Świadkowie od razu zawiadomili policję oraz pogotowie. Ratownicy medyczni stwierdzili, że 18-letni Krystian P., który podróżował wówczas jako pasażer na tylnym siedzeniu, zginął na miejscu. Jego koleżanka, która w tamtym czasie siedziała obok, została w ciężkim stanie przewieziona do szpitala. Dwie pozostałe osoby podróżujące osobówką, nie odniosły poważniejszych obrażeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja bada sprawę 

Rodzice nastolatków nie spodziewali się, że nagle otrzymają telefon o wypadku z udziałem ich dzieci. Policja od razu wszczęła śledztwo, chcąc dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do wypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Niewykluczone, że najistotniejsze okażą się zeznania zarówno kierowcy tira, jak i kierowcy osobówki oraz jego pasażera. Ci jednak są obecnie w zbyt dużym szoku i zapewne będą wymagać opieki psychologa, dlatego mundurowi na chwilę obecną nie podejmują z nimi rozmowy. Pojawiła się jednak wstępna teoria mówiąca, że do wypadku mogła doprowadzić prędkość, z jaką poruszał się 18-latek. Po zatrważających zniszczeniach saaba można zauważyć, że młody chłopak z impetem uderzył w ciężarówkę, co zdaje się być potwierdzeniem dla przekroczonej prędkości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu