Wstrząsające informacje ze stolicy. Nastolatkowie chcieli pozabijać wszystkich w szkole, powód przyprawia o gęsią skórkę

Wstrząsające informacje ze stolicy. Nastolatkowie chcieli pozabijać wszystkich w szkole, powód przyprawia o gęsią skórkę Źródło: .

Nastolatek wraz z trzema kolegami planował masakrę w szkole, funkcjonariusze policji odkryli szokującą prawdę. Powody ich zachowania są przerażające.

Nastolatek wraz z kolegami planował zamach, chłopcy chcieli dokonać masakry w jednej z warszawskich szkół. Policjanci ujawnili szokujące szczegóły sprawy, motywy uczniów mrożą krew w żyłach. Odpowiedzą za terroryzm, funkcjonariusze prowadzą śledztwo w ich sprawie. 

Nastolatek został zatrzymany przez policję

Chłopak został zatrzymany przez funkcjonariuszy pod zarzutem terroryzmu. Wraz z trzema kolegami planowali zamach w jednej z warszawskich szkół. Ich zamiary odkryli w porę funkcjonariusze policji, którzy na bieżąco monitorują sieć pod kątem potencjalnych zagrożeń. 

- Wszystko zaczęło się od policjantów z Wydziału do walki z cyberprzestępczością, którzy na stałe monitorują sieć. Oni pierwsi wychwycili symptomy wskazujące na zagrożenie bezpieczeństwa uczniów jednej z warszawskich szkół - poinformował w rozmowie z "Eską Warszawa" aspirant sztabowy Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Nastolatek planował wraz z kolegami zamach w jednej z warszawskich szkół

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatkowie w wieku do 15 do 17 lat zostali już zatrzymani przez służby, są podejrzani o terroryzm. Okazało się, że chłopcy byli niezwykle zafascynowani zamachami w USA. Wymieniali się informacjami na ten temat, pisali o nich za pośrednictwem komunikatorów internetowych oraz obserwowali profile terrorystów w mediach społecznościowych. 

 - Nasze działania zaczęły potwierdzać, że to być może to nie tylko fascynacja, ale i chęć doprowadzenia do takiego zdarzenia na terenie Warszawy - powiedział aspirant sztabowy Mariusz Mrozek.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Chłopców zatrzymano w Warszawie i okolicach, akcję przeprowadzono w nocy z czwartku na piątek. Dwóch z nich zostało potraktowanych dodatkowymi środkami zapobiegawczymi.

- Wobec dwóch 16-latków właściwe do rozpatrywania tych spraw sądy zdecydowały już o zastosowaniu środków zapobiegawczych. W przypadku jednego z nieletnich jest to umieszczenie w schronisku, a w drugim objęcie go dozorem kuratora - poinformował Mrozek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News