NASA podało DATĘ, kiedy spotkamy się z kosmitami

NASA podało DATĘ, kiedy spotkamy się z kosmitami

Eksperci z NASA są pewni. Pierwsze spotkanie z pozaziemską cywilizacją nastąpi już za 20 lat! Amerykanie odnaleźli klucz do istnienia życia pozaziemskiego.

W ciągu ostatnich 100 lat byliśmy świadkami dynamicznego postępu w nauce. Wbrew temu co sądzili ówcześni naukowcy, odkrycie Plutona w 1930 roku nie było jedynym wielkim osiągnięciem. Niedługo później, uczeni odnaleźli ponad 3 tysiące planet znajdujących się poza Układem Słonecznym. To dało nadzieję, na odkrycie nowych form życia.Tony Del Genio z instytutu NASA twierdzi, że ludzkość jest w stanie dokonać tego na przełomie dwóch najbliższych dekad.

Klucz do życia

– Gdziekolwiek nie spojrzymy – czy to na pustyni, czy Antarktyce, w najgłębszych partiach oceanu, czy podziemnych jaskiniach, do których dotarł człowiek – tak długo, jak długo jest tam choć kropla wody, jest też życie – oznajmia del Genio. Naukowcy są jednogłośni. Woda to główny cel poszukiwań NASA. Na dwóch lodowych księżycach Saturna właśnie ją odkryto. – Enceladus i Europa mogą nie tylko mieć wodę, ale też wielkie oceany, tak jak my tu na Ziemi - zaznacza Tony del Genio. Czy to oznacza, że wkrótce dane nam będzie stanąć twarzą w twarz z obcą formą życia? źródło: www.wprost.pl fot.http://www.alien-covenant.com/    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News