W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać dziennikarkę TVN24 uciekającą wraz z resztą ekipy przed młodym narodowcem domagającym się od niej udzielenia odpowiedzi na pytanie „czy znowu z narodowców zrobią bandytów?”.

Na facebookowym profilu „Narodowej Częstochowy” pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć ekipę TVN24, która w niemal całkowitym milczeniu ucieka przed młodym narodowcem zadającym im pytania.

 – Znowu z nas patriotów zrobicie bandytów? Odpowiedzcie mi tylko na pytanie, więcej od was nic nie chcę. Znowu zrobicie w TVN-ie z nas bandytów? Że my jesteśmy od czego? Od burd? Faszyści – tak nas nazywacie? – pyta się dziennikarki TVN24 narodowiec.

Kobieta jednak nie miała zamiaru odpowiedzieć na pytania młodego narodowca i w niemal całkowitym milczeniu, wraz z resztą ekipy, udała się do zaparkowanego nieopodal samochodu.

Co ciekawe, towarzyszący jej operator kamery to ten sam, który podkładał puste butelki po piwie do śmietnika przy akademiku gdzie podczas Światowych Dni Młodzieży nocowali policjanci. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.


Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również