"Napaść seksualna" w wykonaniu Trumpa. Feministki totalnie rozwścieczone (VIDEO)

"Napaść seksualna" w wykonaniu Trumpa. Feministki totalnie rozwścieczone (VIDEO) Źródło: fot. twitter.com/CaitrionaPerry

Jeszcze w czasie kampanii wyborczej Donald Trump krytykowany był za "przedmiotowe traktowanie kobiet". Najwyraźniej po objęciu prezydenckiego fotela jego nawyki nadal się nie zmieniły.

Masowe oburzenie wśród feministek z całego świata wywołało nagranie udostępnione przez Caitrionę Perry. To właśnie ona padła ofiarą seksistowskich zaczepek Trumpa. Kobieta prowadzi korespondencję z Białego Domu dla irlandzkiego nadawcy usług publicznych - Raidió Teilifís Éireann. Trump wypatrzył ją w tłumie dziennikarzy w trakcie swojej telefonicznej rozmowy z nowym premierem Irlandii - Leo Varadkarem. - Sporo przedstawicieli twojej prasy właśnie nas obserwuje... Bardzo pięknych - powiedział premierowi Irlandii prezydent Stanów Zjednoczonych. Następnie przywołał do siebie dziennikarkę i kontynuował rozważania na jej temat, które feministki z całego świata okrzyknęły już "wyjątkowo ordynarną napaścią seksualną". Ich zdaniem to skandal, że ktoś taki sprawuje najważniejszy urząd w Stanach Zjednoczonych. - Ma ładny uśmiech, zakładam więc, że będzie dla ciebie miła - drwił do słuchawki Donald Trump.

źródło: kobieta.wp.pl Następny artykuł