Największy seksskandal w Polsce stał się tematem numer jeden w każdym medium. W aferze padło wiele oskarżeń, ale najgłośniejszym z nich było oskarżenie o gwałt marszałka Sejmu.

Początek lat 90-tych był ciężki dla polskiej polityki i nie chodzi jedynie o transformację gospodarczą, potrzebę formowania nowej polityki i starań o integrację ze wspólnotami europejskimi czy NATO. Oczy wszystkich Polaków na Sejm i Senat zwróciła seksafera, w którą wplątani byli prawie wszyscy prominentni działacze i urzędnicy. Wicemarszałek liczniejszej z sejmowych izb, Andrzej Kern został w niej nawet posądzony o gwałt.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal goni skandal, kolejna gwiazda oskarżona o gwałt! „Powiedział, że chce mnie pieprzyć”

Oskarżyła marszałka

Główna postać, całej afery Marzena Domaros, podająca się za Anastazję Potocką uwodziła polityków, by następnie przekazywać uzyskane wyniku romansów informacje tajnym służbom. Do łóżka zaciągnęła bądź próbowała zaciągnąć także Andrzeja Kerna, którego później oskarżyła o gwałt. Nigdy jednak nie złożyła oficjalnego zawiadomienia w tej sprawie. Nie wiadomo, czy zarzuty były prawdziwe, ale marszałek więcej o reelekcję się nie ubiegał.

ZOBACZ TAKŻE: Gejowski SEKS-SKANDAL w partii rządzącej! 36 polityków oskarżonych

źródło: opinie.wp.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również