Największy dramat w życiu Shakiry. To już KONIEC?!

Największy dramat w życiu Shakiry. To już KONIEC?!

To bardzo zła wiadomość dla fanów Shakiry. Ze względu na poważną chorobę strun głosowych wokalistka musiała odwołać zaplanowaną trasę koncertową po Europie. Czy wróci do śpiewania?

Piosenkarka dodała oświadczenie na swoim Instagramie, w którym tłumaczy fanom, dlaczego zmuszona jest do odwołania najbliższej trasy koncertowej. Okazuje się, że artystka ma poważne problemy ze zdrowiem, które nie pozwalają jej na pracę głosem.

Stan nie polepsza się

Kilkumiesięczne przygotowania do trasy z pewnością nie wpłynęły pozytywnie na struny głosowe artystki. Przez to chwilę przed pierwszym koncertem ostatecznie zdecydowała, że nie może zaśpiewać. "Ból jest zbyt duży, by móc śpiewać dla tych, którzy zdobyli się na niemożliwe, by kupić bilety na mój koncert, dla moich dzieci (...), dla mojej ekipy (...) i przede wszystkim dla moich wiernych, wspierających fanów”. Pomimo tego, że Shakira jeszcze latem była w świetnej kondycji, to kilka tygodni temu pojawiły się bardzo poważne problemy. W oświadczeniu tłumaczy, że pod koniec października poczuła "chrypkę, która uniemożliwiała śpiewanie". Okazało się, że to krwawienie strun głosowych jest na tyle poważne, że odpoczynek nie przyniósł żadnej poprawy, a "jej koszmar trwa dalej".

Kiedy zacznie śpiewać?

Popularna wokalistka walczy teraz o powrót do zdrowia, dlatego odwołała wszystkie swoje europejskie koncerty przynajmniej do 2018 roku. fot. instagram.com/shakira fot. instagram.com/shakira fot. instagram.com/shakira fot. instagram.com/shakira
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News