Najsłynniejsza, najlepsza polska wokalistka wszech czasów umarła w okropny sposób

Najsłynniejsza, najlepsza polska wokalistka wszech czasów umarła w okropny sposób

Ta śmierć przeraziła wszystkich. Był międzynarodową i jednocześnie największą polską gwiazdą. Umarła w okropny sposób, który do dziś nie daje spokoju jej fanom i rodzinie.

Violetta Villas była niekwestionowaną wielką gwiazdą estrady polskiej i międzynarodowej. Niestety, gdy sława minęła, artystka została sama i odeszła w przerażających okolicznościach. Jej fanom śmierć Villas wciąż nie daje spokoju. W kwietniu rusza sprawa przeciwko opiekunce Violetty Villas, Elżbiecie B. Kobieta jest oskarżona o przyczynienie się do śmierci swojej podopiecznej. Jednym z najważniejszych i najbardziej emocjonujących dowodów w tej sprawie będzie z pewnością utajniony raport z sekcji zwłok.

Jak umarła Violetta Villas?

- To było przerażające. Musiała przejść udar, bo nie miała jednej czwartej części mózgu. Pomagałam rodzinie Violetty w znalezieniu lekarza, który zinterpretuje te wyniki, i to, czego się dowiedzieliśmy, wskazuje na to, że musiała bardzo cierpieć przed śmiercią i z pewnością nie była leczona. Pewnego dnia, kiedy nie było w pobliżu opiekunki, zadzwoniła do mnie i powiedziała tak: "Pamiętaj, że jak umrę, to nie będzie śmierć naturalna" - relacjonuje ostatnie chwile gwiazdy jej przyjaciółka, dziennikarka Mariola Pietraszek. - Dlaczego we krwi miała ogromne stężenie tlenku węgla? Czy została zaczadzona, czy ktoś palił przy niej papierosy przez kilka dni? Dlaczego miała świeże złamania kości udowej, mostka i żeber, które przy oddychaniu musiały sprawiać jej potworny ból? Mogła zostać pobita, kopnięta mogła upaść i złamać tę nogę. Nie wiem, jak było, ale wiem, kto wtedy sprawował opiekę nad moją mamą - dodaje syn Villas, Krzysztof Gospodarek. Cały proces, jak również wyniki sekcji zwłok są utajnione. Nawet interpretacja wyroku, który zapadnie, nie zostanie podana do publicznej wiadomości. Mimo to, cała Polska w napięciu czeka na informację. Czy Violetta Villas padła w ostatnich latach życia ofiarą znęcania? Czy naprawdę ktoś przyczynił się do jej śmierci? Mamy nadzieję poznać odpowiedź.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w Pytanie na Śniadanie! „Uprawiałaś seks z moim mężem i Cię zapłodnił!”
  2. Media: Macierewicz tworzy własną partię! Nie uwierzycie z kim
  3. Morawiecki robił wszystko by to ukryć, ale wyszło na jaw!
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News