Tak przykrego incydentu nikt by się nie spodziewał. Podczas ostrego i przygodnego seksu dziewczyna zmarła. Jej partner odpowie za to przed sądem.

Do zdarzenia doszło w Kostrzynie nad Odrą. W maju 2016 roku przypadkowy przechodzień znalazł w krzakach ciało kobiety. Była to osiemnastoletnia Magda K. Policjanci szybko ustalili kto jest sprawcą zabójstwa. Był to jej kolega dwudziestoośmioletni Piotr F.

Oskarżony przyznał się do winy przed sądem i złożył obszerne zeznania w tej sprawie. Wiadomo, że para najpierw udała się do baru, gdzie pili alkohol. Później udali się do mieszkania F. w Kostrzynie przy ulicy Dzrzewickiej. Rodziców nie było w domu.

Para uprawiała seks. Piotr opowiadał później prokuratorowi, że podduszał dziewczynę myśląc, że w ten sposób sprawia jej przyjemność. Gdy Magda straciła przytomność, mężczyzna spanikował. To jest wersja oskarżonego, w którą sąd do końca nie uwierzył.

Z opinii biegłych wynika, że oskarżony podduszał pokrzywdzoną najprawdopodobniej jedną ręką. Z opinii psychologicznej wyłania się z kolei motyw zbrodni. Dziewczyna miała się z niego naśmiewać i to mogło go sprowokować – powiedziała sędzia sprawozdawca Dorota Staszak po ogłoszeniu wyroku.

Piotr F. został skazany na 15 lat więzienia, aczkolwiek wyrok nie jest prawomocny.

Oskarżony nie był karany, miał dobrą opinię, wyraził skruchę. Ale w tej sprawie negatywne okoliczności są mocno obciążające i zasłaniają pozytywne przesłanki. Mężczyzna nie próbował ratować dziewczyny, nie zadzwonił po pomoc, a po całym zdarzeniu posprzątał mieszkanie – argumentowała sędzia Staszak. Adwokaci Piotra F. wnioskowali o to, by skazać mężczyznę, ale za nieumyślne spowodowanie śmierci. Będą odwoływać się od tego wyroku.

Źródło: wyborcza.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również