Miliony widzów na całym świecie z szokiem i pełnym skupieniem obserwowało najbardziej skandaliczne show w historii. Z pozoru typowy program wprawił w osłupienie niemalże wszystkich, kiedy na jaw wyszła straszna prawda o głównej bohaterce.

Sześciu młodych i przystojnych mężczyzn zostało zamkniętych na dwa tygodnie z mega seksowną kobietą w jednej z willi w Hiszpanii. Miriam to światowej klasy supermodelka, a o jej uwagę i sympatię dzielnie i bezwzględnie rywalizowali domownicy.

ZOBACZ TAKŻE: Świat nie może uwierzyć. Putina ma zastąpić SEKSBOMBA, jej zdjęcia obiegają internet

Próby siły i charakteru

Mężczyźni mieli dwa tygodnie, żeby rozkochać w sobie Miriam i zdobyć jej uznanie. Zostali poddani wielu próbom, i tym lżejszym, takich jak np. kurs tańca, masażu, gotowania czy striptizu. Ale nie obyło się również bez ciężkich i niekiedy nawet brutalnych konkurencji sportowych. Testy, którym poddawani byli mężczyzny, miały pomóc kobiecie w dokonaniu wyboru idealnego partnera. Pojawiające się nieustannie wątpliwości wobec Panów, pomagało jej rozwiać trzech doradców: dwie przyjaciółki i przyjaciel, były żołnierz, z którego to inicjatywy wychodziły zadania wysiłkowe.

Szokująca prawda o Miriamn

Panowie byli bardzo pozytywnie nastawieni i podekscytowani mega seksowną Miriam. Zawzięcie rywalizowali o jej uczucia, nie obyło się także bez kopania pod sobą przysłowiowych dołków. Widzowie znali straszną prawdę o Miriam, którą od razu przy rozpoczęciu programu przedstawili jej autorzy programu. Na nieszczęście panów oni nie znali tajemnicy piękności, którą chcieli w sobie rozkochać. Przez mężczyznami zatajono fakt, że super modelka urodziła się mężczyzną. Miriam wciąż miała penisa, nie chciała usunąć go operacyjnie. Zdecydowała się jedynie na powiększenie piersi i regularnie przyjmowała zastrzyki z żeńskimi hormonami.

Zwycięzca programu przeżywa szok

Program był nie lada gratką dla widzów, którzy świadomi tego faktu mieli ubaw z uczestników. Szczególnie wtedy, kiedy ci próbowali się zbliżyć cieleśnie do kobiety. W programie do wygrania było oczywiście serce pięknej Miriam, dwutygodniowy rejs jachtem w jej towarzystwie i 10 tysięcy funtów. Rywalizację o względy Miriam zwyciężył Tom. Kiedy wygrał, dowiedział się prawdy o swojej sympatii. Zszokowany początkowo przyjął nagrodę. Ostatecznie jednak, po przemyśleniu tej kontrowersyjnej sprawy zrezygnował z rejsu z ukochaną.

Uczestnicy wnoszą pozew do sądu

Sprawa była o tyle kontrowersyjna, że uczestnicy nieświadomi tego, że kobieta o którą rywalizują jest mężczyzną, podali producentów programu do sądu. Mężczyźni zarzucali im, że autorzy show wyrządzili im szkody moralne. Ostatecznie jednak doszło do podpisania ugody.

ZOBACZ TAKŻE: Klątwa nad polskimi reality show? Kilku uczestników TAJEMNICZO zmarło

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]


Największe seksskandale show-biznesu

Zobacz również