Najbardziej przerażające przepowiednie na 2017 rok

Najbardziej przerażające przepowiednie na 2017 rok Źródło: źródło: globe-views.com, businessinsider.com

Ostatnio pisaliśmy o polskim jasnowidzu, który przepowiadał to, co stanie się w 2017 roku. O tyle, o ile przepowiednie Jackowskiego można uznać za niemające nic wspólnego z katastrofami, nie można już tego powiedzieć o tych pięciu. Przedstawiamy wam pięć najtragiczniejszych wizji przyszłości.

W tym roku masoni obchodzą trzechsetną rocznicę powstania pierwszej loży. Co ciekawe, dokładnie przed stu laty, w 1917 roku, masoneria zapowiedziała wkroczenie w 3 etap swojego istnienia, który jest ostatnim. Ten ma polegać na totalnym rozprawieniu się z Kościołem katolickim. Według niektórych z przepowiedni dotyczących masonów, te dotyczące Kościoła, mówią o jego zniszczeniu.

Kolejna straszna przepowiednia mówi o tym, że wygrana Donalda Trumpa będzie początkiem katastrofy. Przepowiedziała to Babka Wanga, znana bułgarska jasnowidzka. Jej zdaniem w 2016 roku zacząć się miało wyludnianie Europy i jej osamotnienie na arenie międzynarodowej. Jednym z przejawów tego miała być zapowiedź Trumpa, który stwierdził, że może nie zaangażować wojsk USA w pomoc zaatakowanym krajom NATO.

Niektóre z przepowiedni ojca Wincentego Klimuszko, który przepowiedział już wiele na temat świata, już się spełniły. Eksperci wskazują, że jego słowa dotyczące imigrantów i islamu zalewającego Europę już się spełniły. Potwierdziły się też jego słowa dotyczące trzęsień ziemi w 2016 roku. Po tych wydarzeniach nastąpić ma ogromna i krwawa wojna, która wyniszczy Stary Kontynent.

Co ciekawe, w tym roku mija sto lat od momentu, kiedy miejsce miały przepowiednie fatimskie. Siostra Łucja na 2017 rok zapowiedziała kataklizmy naturalne.

 - Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bar­dzo potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Trzęsienia ziemi i lądów pod wodą spowodu­ją największe zniszczenie brzegów Europy oraz obu Ameryk i Afryki - wieszczyła swojego czasu Łucja.

Co więcej, Łucja przepowiedziała także coś więcej. Oprócz kataklizmów naturalnych, poznała III tajemnicę fatimską, która dotyczyła czegoś tak przerażającego, że przez lata wiedzieli o niej tylko papieże. Jan Paweł II w 2000 roku wyjawił, co ta zawierała. Według najstraszniejszej z tajemnic, nastąpić ma III Wojna Światowa. Konflikt zacząć ma atak Chin na Rosję, potem w konflikt włączyć ma się USA. Sytuacja skończy się wojną atomową, z której wyjść zwycięsko ma... Polska.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News