Porażające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna zaatakował kobietę, nie mógł spodziewać się podobnej reakcji

Porażające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna zaatakował kobietę, nie mógł spodziewać się podobnej reakcji Źródło: rumblestaff

Nagranie z monitoringu windy zarejestrowało przerażające sceny przemocy seksualnej wobec kobiety. Napastnik postanowił wykorzystać chwile, w których dziewczyna nie miała drogi ucieczki i zaczął zachowywać się bardzo nachalnie. Nie mógł spodziewać się tego, jak zareaguje ofiara. To, co się wydarzyło, jest niesamowite.

Sytuacja, do której doszło w jednym z chińskich miast mrozi krew w żyłach. Oglądając filmy takie jak ten, uświadamiamy sobie, że niebezpieczeństwo może czyhać na nas w każdym, nawet najbardziej nieoczekiwanym miejscu. Winda, z której korzystamy każdego dnia, nie sprawia wrażenia potencjalnego miejsca zbrodni lub przestępstwa. Osoby, które nie cierpią na klaustrofobię, nie boją się korzystania z tego udogodnienia. Okazuje się jednak, że nawet tak niepozorne przestrzenie mogą wiązać się z ogromnym niebezpieczeństwem. 

Nagranie z windy zszokowało internautów

Pewna kobieta, tak jak miała w zwyczaju, wsiadła do windy w budynku, w którym mieszkała. Nic nie zapowiadało tego, że stanie się coś nietypowego. Zrelaksowana sięgnęła po telefon komórkowy i przeglądała posty na portalu internetowym. Nie zaniepokoił jej fakt, że w pomieszczeniu pojawił się nieznany mężczyzna. Winda jest miejscem, w którym często spotykamy współpracowników lub sąsiadów. Sytuacja zmieniła się jednak w mgnieniu oka. Człowiek, który towarzyszył kobiecie, podszedł do niej i zaczął wąchać jej włosy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczyna poczuła się bardzo zaniepokojona. Odwróciła głowę w stronę napastnika i niezwłocznie zwiększyła dystans pomiędzy nimi. Niestety, nagranie nie zarejestrowało dźwięków, nie wiemy zatem, czy między ludźmi wywiązała się dyskusja. Dziwna sytuacja sprawiła, że kobieta była przestraszona. W odruchu obronnym odłożyła telefon i stanęła jak najbliżej kąta, czekając, aż winda zatrzyma się na docelowym piętrze.

Mężczyzna nie zaprzestał napastowania ofiary. Przysunął się i położył dłoń na jej ramieniu. Tym razem kobieta zareagowała znacznie agresywniej. Z dużą siłą odepchnęła rękę mężczyzny i z dużym impetem uderzyła go w twarz. Ogłuszony napastnik zatoczył się i oparł o ścianę. Dziewczyna nie zaprzestała ataku - kopnęła agresora prosto w krocze. Gdy pod wpływem bólu się pochylił, chwyciła go za włosy i powaliła mężczyznę na ziemię, uderzając kolanem jego twarz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje gwiazda disco polo

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec
 

Gdy winda się otworzyła, kobieta opuściła ją z dużym spokojem. Kamery zainstalowane w pomieszczeniu zarejestrowały napastnika, który zwijając się z bólu leżał dalej na podłodze. Problem przemocy wobec kobiet jest w Chinach bardzo popularny. Na szczęście, ta dzielna dziewczyna wiedziała, jak się bronić. Jej umiejętność samoobrony zapobiegła tragedii. To nie jedyne porażające nagranie z windy, jakie ujrzało światło dzienne w ostatnich dniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. W ostatniej chwili przedłużono zakaz aż do końca lipca. Decyzja zaboli wielu Polaków
  4. Właśnie wprowadzono ostrzeżenia najwyższego stopnia. Porażające informacje dla wielu Polaków
  5. Pilny komunikat ministra edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, zaskakująca decyzja
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Setki zatruć i śmiertelne przypadki

Źródło: Share Ably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News