Nagranie - minister
Eoghan Corry/YouTube
Aneta Wasilewska - 26 Września 2020

Minister udawał, że zna angielski. Nagranie zwala z nóg, szybko stało się hitem

Nagranie rozbawiło internautów do łez, nikt nie może powstrzymać śmiechu. Minister za wszelką cenę próbował ukryć, że nie potrafi mówić w języku angielskim. Niecodzienna sytuacja rozeszła się natychmiastowo w sieci. Takiego czegoś jeszcze nie wymyślili.

Nagranie pokazało, jak w kreatywny sposób wykorzystać obowiązek noszenia maseczki ochronnej. Carlos Galiana, minister innowacji w rządzie wspólnoty autonomicznej Walencji rozbawił do łez wszystkich w sieci. Nic dziwnego, że ten krótki filmik w mgnieniu oka stał się hitem.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Nagranie z ministrem zwala z nóg

Przyjęło się twierdzenie, że potrzeba jest matką wynalazku. W tym przypadku minister za wszelką cenę chciał ukryć fakt, że nie zna języka obcego, a do tego wykorzystał obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Mowa o zdarzeniu, które miało miejsce podczas oficjalnej prezentacji Walencji do Europejskiej Stolicy Innowacji 2020 w konkursie finalistów, to właśnie tam minister Carlos Galiana, zakryty maseczką, podzielił się perfekcyjnym przemówieniem.

Nagranie pokazało, że minister nie tylko mówi płynnie w języku angielskim, ale także nie ma ani śladu po jego hiszpańskim akcencie. Problem polega jedynie na tym, że Carlos Galiana absolutnie nie zna języka angielskiego, a jak donosi portal "Guardian", polityk wcale nie mówił po angielsku, a podczas przemówienia został podłożony dubbing native speakera. Co można zauważyć na nagraniu, minister gestykuluje, zerka na dokumenty i porusza ustami, by wszystko wyglądało na prawdziwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Burmistrz tłumaczy zachowanie ministra, a internauci nie zostawiają na nim suchej nitki

Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem władz Walencji, minister musiał zastosować się do całego zdarzenia ze względu na wymogi Komisji Europejskiej. Niestety, podczas tego przemówienia minister był zobligowany do posługiwania się językiem angielskim, a przez to, że Galiana nie zna angielskiego, został zastosowany taki zabieg.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Oficjalne tłumaczenie nie wpłynęło jednak na podejście internautów do tematu. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których podkreślone zostało, jak absurdalnie wyglądało całe zdarzenie. Nagranie zostało nazwane nawet "teatrzykiem kukiełkowym". Internauci oczywiście podkreślili także, że premier innowacji, postawił na innowacyjne rozwiązanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: O2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News