Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego

Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego Źródło: KWP Gorzów Wlkp.

Nagranie ze stacji benzynowej w polskiej miejscowości jest wstrząsające. Klient poprosił sprzedawcę o napój, a kiedy pracownik odwrócił się, młody mężczyzna zrobił coś porażającego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Nagranie ze stacji benzynowej z polskiej miejscowości wywołuje ciarki. To niewiarygodne, co mężczyzna zrobił pracownikowi sklepu. Klient poprosił go o napój, kiedy zaś sprzedawca się odwrócił, został brutalnie zaatakowany. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania sprawcy napaści.

Nagranie ze stacji jest wstrząsające. Klient zaatakował pracownika sklepu

Do brutalnego rozboju na stacji benzynowej doszło w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim. Policjanci z Nowej Soli dostali zgłoszenie o napadzie, na miejscu znaleźli rannego mężczyznę. Ofiara poinformowała funkcjonariuszy, ze około godziny 7:30 do sklepu przy stacji wszedł zamaskowany mężczyzna, ubrany w czerwoną kamizelkę i niebieską bluzę.

Klient poprosił o napój, a kiedy sprzedawca odwrócił się, by podać mu towar, mężczyzna wyciągnął z kieszeni kamizelki kamień i uderzył do w głowę. Na nagraniu z monitoringu, które zostało udostępnione przez lubuską policję widać, że napastnik jeszcze kilkukrotnie uderza pracownika stacji, po czym zabiera z kasy kilkanaście monet i wybiega z pomieszczenia.

Szokujące nagranie z rozboju zostało udostępnione przez policję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci obejrzeli nagranie i na podstawie materiału dowodowego wytypowali podejrzanego. W czasie poszukiwania napastnika, przy ul. Poniatowskiego w Nowym Miasteczku, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu wyraźnie przyspieszył. Choć podejrzany miał na sobie inne ubrania, policjanci skojarzyli go po specyficznym chodzie, który wcześniej zauważyli na nagraniu ze stacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

Mężczyzna został zatrzymany, to 19-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. Trafił tymczasowo do aresztu, za rozbój grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Jak przekazał Polsat News, policjanci są pewni, że ten napad mógł zakończyć się śmiertelnie dla pracownika stacji, który w wyniku ataku doznał poważnych obrażeń głowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kto jest najgorętszą partnerką piłkarza? Anna Lewandowska w pierwszej 10 rankingu
  3. Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego
  4. Pracownik lokalnego sklepu zakażony. Połowa mieszkańców wsi w kwarantannie
  5. Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News