Nagranie z małą dziewczynką
youtube.com Bruce Adams
Weronika Wasiak - 17 Października 2020

Mała dziewczynka nagle wbiegła na weselny parkiet, wszyscy aż wstali. Bezpardonowe nagranie podbija sieć

Krótkie nagranie momentalnie stało się w sieci viralem. Internauci nieustannie przesyłają materiał między sobą, nie mogą wyjść z podziwu nad zachowaniem małej dziewczynki. Bohaterka filmu nieźle zaszalała na weselnym parkiecie, musicie to zobaczyć.

Nagranie, które pojawiło się na kanale "Bruce Adams" w serwisie YouTube trwa niespełna 5 minut, ale i to wystarczyło, by dziewczynka zyskała ogromną popularność w oczach użytkowników. W czasie przyjęcia weselnego na parkiet wkroczyła młoda dama i brawurowo pokazała wszystkim, jak należy się bawić. Czegoś podobnego chyba nikt się nie spodziewał. "Taniec z gwiazdami" to przy tym pryszcz.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Urocza dziewczynka pewnym krokiem wkroczyła na parkiet. Nagranie hitem internetu

Dzieci najczęściej słyną z tego, że są niezwykle szczere i w przeciwieństwie do osób dorosłych, zawsze robią to, na co mają ochotę i nie mają w tym żadnych zahamowań. Tylko rodzice wiedzą, jak wiele wrażeń potrafią dostarczyć te małe istotny. Przekonali się również o tym goście pewnego przyjęcia weselnego. Choć był już wieczór, a impreza powinna trwać w najlepsze, zgromadzeni zamiast bawić się na parkiecie, siedzieli przy stołach i spędzali czas na wspólnych pogawędkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Młoda dama w różowej sukience nie mogła pozwolić, by wesele obyło się bez dozy szaleństwa. Aby zachęcić gości do wspólnej zabawy postanowiła wkroczyć na parkiet i zaprezentować kilka sprawdzonych ruchów. Mała tancerka wykonała profesjonalną choregorafię do kultowej już piosenki "Gangnam Style". Kilkulatka tak wywijała po całej sali, że o mały włos, zabrakłoby jej miejsca do tanecznych wojaży. Goście byli zachwyceni jej popisami. Wszyscy zaczęli przyklaskiwać w rytm muzyki, a niektórzy chwycili za telefony komórkowe, by uwiecznić ten wyjątkowy moment.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Zaczęło się, rząd może zapukać do twoich drzwi. Będą sprawdzać wszystko, mieszkanie, nieruchomości, pieniądze

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Jeden z gości postanowił podzielił się swoim materiałem w sieci. Film odtworzono już blisko 600 tysięcy razy, a polubiło go niemal 2 tysiące osób. Użytkownicy nie potrafią powstrzymać się od śmiechu. Wielu z nich jest nawet zdania, że w przyszłości dziewczynka powinna startować w tanecznych tv show.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 sprytnych tricków sprawi, że kotlety mielone wyjdą idealne. Korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni
  2. Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. W dawnej hucie znaleziono niezwykłą monetę. Może być zwiastunem legendarnego skarbu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News