Nagranie może zmrozić krew w żyłach
youtube.com ViralHog
Klaudia Bochenek - 15 Kwietnia 2020

Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie

Nagranie, które pojawiło się w internecie, jest w stanie zmrozić krew w żyłach niejednemu twardzielowi. Jego autorka, pchana ciekawością, zajrzała w miejsce, które powinna była ominąć szerokim łukiem. Gdy poznała prawdę, wystraszyła się nie na żarty.

Nagranie zawartości zwykłej dziury w ziemi może przerazić. Takie znalezisko zdarza się bardzo rzadko, ale na pewno na długo zapada w pamięć.

Nie każdy chciałby znaleźć się na jej miejscu

Na zdjęciu wyróżniającym widać, jakby z niepozornej dziury wystawały suche patyki. Nic bardziej mylnego - pracownica parku stanowego w USA wybrała się na spacer po terenie. Rozmowach z odwiedzającymi - zauważyli oni coś bardzo dziwnego, jednak kobieta w życiu by nie pomyślała, że coś takiego spotka akurat ją. Sądziła, że jest całkiem bezpieczna.

Objawy koronawirusaJeden objaw występuje u co piątej zarażonej osoby. Specjaliści z Hiszpanii dokładnie go przebadaliCzytaj dalej

- Nagranie węży pończoszników zostało zrobione w pobliżu parku stanowego w Południowej Dakocie. Odwiedzający park zauważyli pewną aktywność węży w okolicy w ciągu ostatnich kilku dni. Zarządzam parkiem, więc odwiedziłam hibernakulum. Miałam szczęście, że wszystkie węże znajdowały się w okolicach legowiska. Siedziałam wystarczająco daleko, aby się nie przestraszyły, ale wystarczająco blisko, aby się trochę zdenerwować, gdy jeden z nich zbliżył się do moich nóg. Kocham naturę od dziecka i cieszę się, że mogę pokazać ludziom ekscytujące zachowanie gadów i być może wywołać uśmiech na ich twarzy w tych trudnych czasach - czytamy pod opisem filmu, który można obejrzeć na końcu artykułu.

Nagranie niektórych przeraża, dla innych gady są urocze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

wirusJedyny region Polski bez ofiar śmiertelnych wirusa. Może na to wpływać jedna rzeczCzytaj dalej

Na nagraniu możemy zauważyć kilkanaście węży pończoszników, znanego potocznie jako ogrodowca zwyczajnego. To popularny gad z podrodziny zaskrońców, który zamieszkuje na terenie Kanady, USA i Meksyku. Na nagraniu widać, jak zaciekawione gady wyglądają z dziury, niczym surykatki, obserwując człowieka. Zimowały - aby przetrwać chłodne miesiące. Na miejsce swojego bytowania wybierają wykopane przez zwierzęta jamy i nory. Sfilmowano dość małą gromadkę węży, czasem potrafią gromadzić się pod ziemią w całymi setkami.

Dzisiaj grzeje:

1. Rekordowy przyrost chorych i śmiertelność, jakiej jeszcze nie było. Niepokojące wiadomości o pandemii

2. Wielki protest podczas wizyty Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego na Mierzei Wiślanej. Przeciwnicy nie wytrzymali

Jak się okazuje, węże te są całkowicie niegroźne. Można je hodować w domu, ale nawet te dzikie, w ogromnym stresie rzadko są kąśliwe. Wroga próbują odstraszyć obrzydliwym zapachem. Najczęściej można spotkać je w okolicach podmokłych, uwielbiają wodę i tym samym ich ulubionym posiłkiem są ryby i płazy. Nie pogardzą też zwykłymi gryzoniami i robakami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zauważyła psa leżącego na worku przy drodze. Jego zawartość ją poraziła, mamy zdjęcia
  2. Ogromny, dziki kot grasuje w lasach. Co na to mieszkańcy Szczecina?
  3. Zauważyli nowy objaw koronawirusa. Najczęściej występuje u dzieci i nastolatków
  4. Duże niebezpieczeństwo, zacznie się na wschodzie i północy Polski. Właśnie wprowadzono pierwszy stopień alarmowy
  5. Niemalże wszyscy kochali Polę Raksę. Jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  6. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa na południu Polski. Wprowadzono 1. stopień zagrożenia

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor nie mogła znieść porażającego widoku. Niesamowita metamorfoza, zdjęcia zwalają z nógCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News