Do sieci wyciekło nagranie z polskiej karetki. Trudno uwierzyć co tam się dzieje

Do sieci wyciekło nagranie z polskiej karetki. Trudno uwierzyć co tam się dzieje Źródło: Facebook.com Grześ-Ratownik

Nagranie z polskiej karetki zostało opublikowane w sieci. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co się tam dzieje. Film szybko stał się hitem, udostępniono go już ponad 1,3 tysiąca razy.

Nagranie z polskiej karetki, która mknie na sygnale warszawskimi ulicami wyciekło do sieci. To, co wyprawiają w pojeździe ratownicy medyczni, jest zupełnie niespodziewane. Film stał się prawdziwym hitem, internauci nie mogą uwierzyć w to, co dzieje się w ambulansie.

Nagranie z karetki podbija sieć

W obliczu rosnącego zagrożenia koronawirusem służby medyczne w Polsce pracują na najwyższych obrotach. Codziennie potwierdzane są nowe przypadki zakażeń wśród obywateli, a ratownicy pogotowia transportują pacjentów z podejrzeniem wirusa do szpitali zakaźnych, by poddać ich kwarantannie i ewentualnemu leczeniu. To stresujące zajęcie, które może naprawdę źle wpływać na psychikę przemęczonego personelu medycznego. Co ratownicy znaleźli jednak sposób, by rozerwać się w czasie wykonywania swojej pracy.

Nagranie z polskiej karetki podbija sieć. Na filmie widać, jak pojazd na sygnale mknie ulicami warszawy. Jednak to, co tak bardzo poruszyło internautów, dzieje się w środku ambulansu. Użytkownicy sieci zupełnie nie spodziewali się takiego zachowania ratowników.

Nagranie z ratownikami wywołało poruszenie internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu można zobaczyć, że w karetce znajduje się trzech ratowników medycznych, dwóch na przednich siedzeniach i jeden w kabinie głównej. Wszyscy ubrani są w specjalne ubrania ochronne i maski. W tle leci piosenka z czołówki niezwykle popularnej komedii grozy pt. Pogromcy Duchów. Ratownicy w iście "kosmicznych" strojach tańczą w rytm utworu, doskonale się przy tym bawiąc.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody
2. Co z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne

Internauci są zachwyceni zachowaniem ratowników, wielu z nich twierdzi, że takie rozładowanie stresu jest niezwykle potrzebne nie tylko ciężko pracującym w ostatnim czasie służbom medycznym, ale również zwykłym obywatelom. Zamiast się bać, zdecydowanie bardziej wolą się śmiać.

- Za to uwielbiam Ratowników! Mimo najgorszej pracy jaką im przyszło wykonywać zazwyczaj mają ultra dobre poczucie humoru! W natłoku informacji tego właśnie dzisiaj potrzebowałam - napisała jedna z internautek.

- Na wesoło, bez paniki, podziwiam - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarka z dużego polskiego miasta ujawnia straszną prawdę. Chorych może być znacznie więcej, po prostu ich nie diagnozują
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

źródło: To się dzieje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News