Monitoring pokazał, co młody chłopak robił z kotem sąsiadów. Internauci nie mogą powstrzymać łez

Monitoring pokazał, co młody chłopak robił z kotem sąsiadów. Internauci nie mogą powstrzymać łez Źródło: fot. thedodo.com/Norma Maikovich

Nagranie ukazujące to, co zrobił młody chłopak z kotem sąsiadów, momentalnie obiegło Internet. Do tej pory zostało obejrzane już ponad 200 tysięcy razy, a wiele osób widząc ten filmik nie może powstrzymać łez.

Nagranie z kotem o imieniu Ace rozeszło się błyskawicznie po całym świecie. Zwierzak w swoim życiu bardzo dużo przeszedł, ponieważ jego właściciele przygarnęli go, gdy ten żył na ulicy. Otoczyli go masą miłości i wsparcia, a także zapewnili dom, na jaki Ace bez wątpienia zasługiwał. Niestety rok po tym, jak go uratowali, kot przeszedł poważną infekcję w wyniku której stracił jedno oko.

To sprawiło, że wiele osób zaczęło się bać Ace, mimo że kot jest bardzo łagodny i przyjacielski. Na szczęście choroba, jak i częściowe kalectwo, nie ograniczyło jego chęci do życia oraz radości z każdego przeżytego dnia. 9 lipca w Internecie pojawiło się nagranie z Ace, które sprawia, że łzy same napływają do oczu.

Nagranie z kotem podbija Internet

Norma Maikovich jest opiekunką Ace i to właśnie ona opublikowała nagranie ze swoim pupilem w roli głównej. Okazuje się, że kot w ostatnich dniach bardzo upodobał sobie wylegiwanie się na podjeździe swojej pani i zażywanie kąpieli słonecznych w ten sposób.

Z tego też względu Norma Maikovich zamontowała specjalny monitoring, aby mieć oko na swojego pupila. Pewnego dnia zauważyła, że syn jej sąsiadów podjechał na jej podjazd rowerem, i zaczął bawić się z Ace. Chłopiec powtarzał to każdego dnia i absolutnie nie przeszkadzało mu, że kot wygląda trochę inaczej niż inne, w tym, aby okazać chociaż trochę czułości swojemu nowemu przyjacielowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie zamieszczone przez Normę ukazuje właśnie jedno z takich spotkań i widać na nim, jak Ace wybiega przed swój dom, gdy tylko zobaczy, że chłopiec się pojawił. Kot z radości aż tarza się po podjeździe i aż garnie się do chłopca, który zaczyna go głaskać i pieścić.

 - Ace bardzo kocha tego chłopca, z resztą ze wzajemnością. Ten widok po prostu roztopił nasze serca. Gdy tylko Ace zobaczy swojego przyjaciela, od razu biegnie, aby go powitać. Więź, jaka ich łączy, jest niesamowita - mówiła Norma Maikovich .

Teraz chłopiec i Ace są najlepszymi przyjaciółmi i jak na przyjaciół przystało mogą się odwiedzać, kiedy tylko chcą. Nagranie ukazujące ich razem wzrusza do granic możliwości, zwłaszcza kiedy znamy ich wspaniałą historię. Oby wszyscy w tak piękny sposób traktowali zwierzęta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Gwałtowna zmiana pogody już w ten weekend. Do Polski wkracza wyż Xandra
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  5. Pojawiły się nowe informacje o ojcu zaginionego Dawidka. Sąsiadka rodziny ujawnia porażające fakty
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

 

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News