Nagranie z podstawówki
YouTube Niedzwiedź
Irmina Jach - 10 Września 2020

Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał

Nagranie z polskiej szkoły podstawowej wywołało prawdziwą burzę w internecie. Komentujący są przerażeni porażającymi scenami, które zobaczyli. Ojciec wtargnął na teren placówki edukacyjnej, do której uczęszcza jego córka. Dziewczynka błagała go, by przestał. Niestety, nie posłuchał. Wszystko się nagrało.

Nagranie z podstawówki obiegło krajowe media. Zarejestrowane sceny są naprawdę przerażające. Ojciec wtargnął do szkoły, w której uczy się jego córka i zrobił ogromną awanturę. Świadkowie tego zdarzenia byli zszokowani. Córka cały czas błagała ojca, by przestał. Niestety, bez skutku.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Nagranie z podstawówki wywołało przerażenie internautów

Ojciec małej dziewczynki w trakcie przerwy międzylekcyjnej wszedł na teren podstawówki. Nauczyciele i uczniowie, którzy przebywali w tym czasie na korytarzu, byli przerażeni. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna jest zdolny do czegoś takiego, był bardzo agresywny. Córka błagała go, by wyszedł, ale był głuchy na jej prośby, wykrzykiwał agresywne hasła. Namawiał wszystkich do zdjęcia maseczek ochronnych. Niestety, władze były zmuszone do wezwania do policji.

- Zdejmijcie te maski, To jest manipulacja! Chcą nam wszczepić czipy!, To jest jeden wielki spisek - krzyczał mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Do dramatycznej sytuacji doszło w Koluszkach w województwie łódzkim. Zwrócił się również do nauczycielki i zapytał ją, czy też dała sobie wyprać mózg. Osoby, które zwracały mu uwagę, były obrażane insynuacjami, iż są zmanipulowani i ogłupieni. Córka nie mogła patrzeć na to, co robił jej ojciec, zalała się łzami i ukryła w szkolnej łazience. Mężczyzna został obezwładniony i wyprowadzony z budynku przez nauczyciela wychowania fizycznego. Po przyjeździe policji usłyszał zarzuty nieodpowiedniego zachowania w miejscu publicznym oraz zakłócania spokoju. Już wkrótce stanie przed sądem.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

Nagranie wywołało ogromny szok wśród internautów. Polacy nie mogą uwierzyć, że ojciec dopuścił się takich czynów. Obawiają się, że dziewczynka może być szykanowana przez rówieśników, a cała sytuacja odbije się na jej stanie psychicznym. Wygląda na to, że mężczyzna nie przemyślał konsekwencji swojego postępowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News