Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu

Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu Źródło: Instagram.com badzmyrazem.tvp

Nagranie zza kulis 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wyciekło do sieci, widzowie Telewizji Polskiej nie mieli o tym pojęcia. Niektóre gwiazdy odbywają mordercze treningi przed występami, wszystko po to, by zrobić wyjątkowe show i zachwycić fanów.

Nagranie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych wstrząsnęło internautami, widzowie Telewizji Polskiej nie mieli pojęcia, jak Festiwal w Opolu wygląda zza kulis. Niektóre gwiazdy całkowicie poświęcają się dla widowiskowego show, mordercze treningi ma za sobą m.in. Justyna Steczkowska.

Nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu trafiło do mediów społecznościowych

Występy gwiazd w Opolu zachwycają publiczność, niewielu z nich wie jednak, jak wiele ich ulubieni wykonawcy wkładają siły w to, by zapewnić im jak najlepsze widowisko. W sieci opublikowano nagranie z prób do występu Justyny Steczkowskiej, który odbędzie się w czasie 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wcześniejszy koncert wokalistki był częścią jej jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej, a dzisiaj gwiazda na scenie wykona utwór "Takie tango" do którego przygotowała specjalną choreografię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie z prób do występu Justyny Steczkowskiej poruszyło fanów piosenkarki

Występy z okazji jubileuszu Justyny Steczkowskiej początkowo miały się odbyć jesienią br., jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany piosenkarki, a koncerty zostały ostatecznie przesunięte na 2021 rok. Mimo tego, gwiazda pokazała fragment przygotowanego show na scenie opolskiego amfiteatru w sobotę 5 września, a w niedzielę wieczorem zaśpiewa na scenie utwór "Takie Tango", do którego przygotowała widowiskowy popis taneczny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak wokalistka ćwiczy z tancerzami do występu. Justyna Steczkowska daje z siebie wszystko i nie przejmuje się nawet upadkiem. Gwiazda znana jest z tego, że bardzo dba o szczegóły swoich występów. Jej koncerty są dokładnie zaplanowane, wokalistka przygotowuje specjalne choreografię i stroje, by każde jej show było wyjątkowym doświadczeniem dla fanów. Wielbiciele piosenkarki już nie mogą się doczekać jej występu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pojawił się mandat, o którym wie bardzo niewielu. Trzeba się przygotować
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Dodajesz cukier do ogórków kiszonych? Nawet szczypta potrafi zdziałać niebywałe cuda

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News