Nagrywali moment, w którym porzucali psa. Reakcja zwierzęcia doprowadzi do łez każdego

Nagrywali moment, w którym porzucali psa. Reakcja zwierzęcia doprowadzi do łez każdego Źródło: Faceboobk / Nancy Klein

Nagranie z porzucenia psa, które zostało udostępnione na Facebooku, poruszyło internautów. Reakcja zwierzaka jest niezwykle wzruszająca, wprost wyciska łzy z oczu.

Nagranie trafiło do internetu, zostało opublikowane na Facebooku i poruszyło tysiące internautów na całym świecie. Na filmie uchwycono moment, kiedy właściciele porzucają swojego psa. Reakcja czworonoga jest niezwykle wzruszająca, to okropne, że musi przeżywać taki koszmar.

Nagranie z porzucenia psa trafiło do internetu

Moses to 4-letni pitbull, który został oddany do schroniska, z którego wcześniej go adoptowano. Właściciel ponownie przyprowadził zwierzaka do placówki, bo nie mógł się nim już dłużej opiekować. Kiedy nadszedł czas pożegnania, pies wyraźnie wyczuł, że czeka go wyjątkowo smutne wydarzenie. Moment rozstania z właścicielem zarejestrowała telefonem jedna z wolontariuszek schroniska, Nancy Klein, a wzruszające nagranie udostępniła na swoim Facebooku. 

Na filmie widać, jak zwierzak przytula się do swojego właściciela, kiedy ten tłumaczy, dlaczego nie może dłużej opiekować się zwierzakiem, a później podchodzi przywitać się z Nancy. Kobieta jest niezwykle wzruszona jego zachowaniem, pies wtula się w jej kolana, jakby prosił o ratunek.

- Tak, jakby szukał sposobu na zatrzymanie swojego właściciela. Musiałam złapać oddech. Kiedy pytałam właściciela dlaczego, powiedział, że musi się przeprowadzić, a pies nie może, bo nie ma pozwolenia, wyjęłam telefon - relacjonowała Nancy.

Wolontariuszka była niezwykle wzruszona zachowaniem opuszczanego czworonoga

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo smutku, który odczuwał, Moses okazał się niezwykle ciekawskim i przyjaznym zwierzakiem. Wzruszonej wolontariuszce było bardzo trudno patrzeć na to, jak po raz kolejny zostaje porzucony. 

- Moje serce dosłownie pękało. Pies chciał się przywitać ze wszystkimi, łącznie z chłopcem i jego mamą, którzy byli w lobby. Powstrzymywałam się, by nie zabrać go do domu - wyznała wolontariuszka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Na szczęście los szybko uśmiechnął się do Mosesa i pitbull trafił do kolejnej rodziny, która bardzo go kocha i dobrze się nim opiekuje. O wszystkim poinformowała na swoim Facebooku Nancy.

- Właśnie otrzymałam wiadomość, że MOSES został adoptowany!! Ma nowych towarzyszy zabaw, dwójkę dzieci, która go kocha! Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu! - napisała kobieta na swoim Facebooku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News