Nagranie obejrzało miliony. Nieprawdopodobne, co sekundę później zrobiła jej mama

Nagranie obejrzało miliony. Nieprawdopodobne, co sekundę później zrobiła jej mama Źródło: TikTok llzjsm_

Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych nastolatki ze Stanów Zjednoczonych, stało się obiektem zainteresowania milionów osób. Internauci, którzy weszli na profil dziewczyny, by zobaczyć jej popisy wokalne, byli zaskoczeni tym, co zrobiła jej mama. Zachowanie kobiety było naprawdę zaskakujące.

Nagranie pewnej Amerykanki szybko stało się najpopularniejszym filmem w internecie. Obejrzało je miliony osób. Trudno się dziwić, jest naprawdę emocjonujące. Mama głównej bohaterki może pochwalić się ogromną sławą. Wszystko przez wypadek, do którego doszło podczas nagrywania. To niejedyne wideo, które zrobiło furorę na platformie TikTok.

Nagranie stało się internetowym hitem

Nastolatka ze Stanów Zjednoczonych, Liz San Milan, może pochwalić się wspaniałym głosem. Jej umiejętności wokalne są doceniane przez internautów z całego świata. Młoda dziewczyna chętnie chwali się w mediach społecznościowych nagraniami, na których śpiewa covery popularnych przebojów. Tym razem Liz przygotowywała się do wystąpienia w szkolnym przedstawieniu. Jej zadaniem było tego dnia przećwiczenie piosenki "Kindergarten Boyfriend" z popularnego musicalu "Heathers". Niespodziewany incydent sprawił, że wideo stało się internetowym hitem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy nastolatka śpiewała, nagle w jej pokoju pojawiła się mama. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta... spadła z sufitu. W czasie nagrania matka bohaterki przebywała w pomieszczeniu mieszczącym się nad pokojem dziewczyny. Kiedy źle postawiła krok, podłoga zawaliła się, przez co mama spadła. Liz nie mogła ukryć zdziwienia tą nietypową sceną. Tłumaczyła później, że strych, na którym przebywała kobieta, jest zbudowany z drewnianych belek, które służą do poruszania się, a przyczyną wypadku było potknięcie. Na szczęście, nic jej się nie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

Nagranie stało się bardzo popularne w serwisie TikTok. Obejrzało je aż 6,5 miliona internautów z całego świata. Post zyskał także ogromną ilość polubień i komentarzy. Internauci, mimo początkowego zaskoczenia, byli bardzo rozbawieni całym zajściem. Matka bohaterki stała się niekwestionowaną gwiazdą występu córki. Trudno się dziwić - zrobiła naprawdę piorunujące wrażenie.

@lizjsm_

live footage of my mom telling me to break a leg ##FreezeFramePhoto ##GardenProject ##shesokay ##breakaleg ##ceiling ##musical ##fyp

♬ original sound - lizjsm_

Najlepsze newsy dnia:

  1. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Zbiory popularnego polskiego piosenkarza zachwycają. Nikt nie podejrzewał, że uwielbiany artysta w wolnych chwilach zajmuje się ekologicznymi uprawami

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News