Nagranie ujawniło prawdę.
YouTube RegalPlatypus
Jakub Kossakowski - 4 Maja 2020

Zainstalował ukrytą kamerę w pokoju. Rano obejrzał nagranie i odebrało mu mowę, natychmiast je udostępnił

Powody zainstalowania ukrytej kamery mogą być najróżniejsze. Niekiedy nagranie ma pomóc rozwiązać nurtującą nas zagadkę. Tak właśnie było w przypadku tego mężczyzny, który zdecydował się na zarejestrowanie tego, co dzieje się, kiedy zasypia. Nie spodziewał się takiego widoku.

Mężczyzna od pewnego czasu nie mógł spać w spokoju. Podejrzewał co jest tego przyczyną, jednak postanowił użyć ukrytej kamery, by zyskać całkowita pewność. Nagranie, które wykonał, wprawiło go w osłupienie. Zdecydował się na zamieszczenie go w internecie.

Kasia Kowalska -córkaCórka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadałCzytaj dalej

Ukryta kamera pomogła w rozwiązaniu zagadki

Nagranie z kamery wideo nieraz już pozwoliło rozwiązać niejedną zagadkę. Wcześniej przytoczyliśmy historię mamy, która nie wiedziała skąd wzięły się zadrapania na ciele jej córki. Teraz możecie przekonać się, co przyczyniło się do tego, że mężczyzna miał od jakiegoś czasu problemy ze snem. Ukryta kamera ujawniła zaskakującą prawdę.

Minęło kilka miesięcy od czasu, kiedy Aaron Brown postanowił zaadoptować kota. Zwierzak imieniem Tormund zmienił życie mężczyzny nie do poznania. Nie od dziś wiadomo, że koty słyną z harców i ich zabawy mogą wprowadzić w domu nie lada chaos. Czasami przez sen opiekun zwierzaka słyszał, że kot bawi się w najlepsze. Nie podejrzewał jednak, co tak naprawdę robi jego nowy towarzysz. Dopiero kiedy zobaczył nagranie, poznał zaskakującą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Nagranie pokazało, co kot robi po zmroku

Mężczyzna zmęczony nieprzespanymi nocami, zdecydował nagrać to, co dzieje się, kiedy idzie spać. Wiedział, że jego kot w nocy staje się szczególnie aktywny, jednak nie spodziewał się takiego widoku. Dopiero ukryta kamera rzuciła światło na tą zagadkę. Nagranie pokazywało jak zwierzak w najlepsze buszuje po sypialni mężczyzny głośno miaucząc. W pewnym momencie kot wskoczył na łóżko i jak gdyby nigdy nic zaczął łazić po swoim opiekunie.

Tormund wskakiwał na klatkę piersiową mężczyzny. Nawet jego twarz wydała się zwierzakowi odpowiednim miejscem na nocny spacer. Kiedy opiekun kota zobaczył to nagranie, nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Zdecydował się na udostępnienie go w internecie. Użytkownicy pokochali tego wyjątkowo aktywnego kota. Liczba wyświetleń mówi sama za siebie. W kilka dni nagranie zobaczyło kilkaset tysięcy osób.

Dzisiaj grzeje:

1. Od rana przeszukiwano rzekę i Nowogrodziec. Policja przekazała smutne informacje o Kacperku

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Zgodnie z informacjami portalu Wamiz powołującego się na serwis The Dodo, opiekun zwierzaka nie żałuje podjętej przez siebie decyzji o adopcji. Mimo tego, że kot daje mu się we znaki, to wciąż jest jego ulubieńcem. Mężczyzna musi pogodzić się z krótszym czasem snu, jednak czego się nie robi dla ukochanych pupili.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Oryginalny pomysł na kotlety mielone inaczej. Rzadko się spotyka tak dobre i delikatne, rodzina dostanie bzika na ich punkcie
  4. Przez lata bolała ją klatka piersiowa. Lekarz zrobił jej rentgen, wynik wbił go w fotel
  5. Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News