Pokazał psu pogryzione okulary i zaczął go karcić. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko było widać w jego oczach

Pokazał psu pogryzione okulary i zaczął go karcić. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko było widać w jego oczach Źródło: Interia TV

Nagranie z pieskiem jest niezwykle rozczulające. Właściciel karcił go za zniszczenia, jakich dokonał. Jednak nie dało się gniewać na psiaka.

Nagrania z ujęciami z uroczych zwierzątek już od dawna podbijają internet. Wiele osób takie filmiki, aby się uspokoić albo zrelaksować. Za popularnością zwierząt w sieci często stoi pragnienie posiadania własnego pupila. Po obejrzeniu nagrania z buldogiem Winstonem również zapragniesz własnego psiaka, mimo że zniszczył on swojemu właścicielowi okulary.

Nagranie pokazuje uroczą reakcję buldoga

Mężczyzna szukał swoich okularów, ale kiedy je znalazł, nie spodziewał się, że będą tak wyglądały. Pozostawił przedmiot w miejscu dostępnym dla psa, który postanowił się nimi pobawić. Właściciel psa nie mógł znaleźć swoich okularów, wydawało mu się, że są one położone w niebezpiecznym miejscu. Kiedy je znalazł, przekonał się, że był w błędzie. Przedmiotem, który wpadł w łapki Winstona były okulary firmy Ray-Ban, które charakteryzują się tym, że są dużo droższe niż przeciętne okulary przeciwsłoneczne. Pies nie mógł być świadomy, że bawi się kosztownym przedmiotem mężczyzny, ale jego reakcja jest niesamowita.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciel chwycił za kamerę i postanowił rozmówić się ze swoim psiakiem. Widzimy, jak mężczyzna pokazuje zniszczony przedmiot i pyta, czy on to zrobił. Szybko możemy przekonać się, że to właśnie słodki buldog angielski jest sprawcą szkody. Po pytaniu swojego pana skruszony psiak opuszcza głowę w dół. Kiedy tylko odważy spojrzeć się na swojego właściciela, natychmiast odwraca głowę. Było widać, że pies jest smutny z powodu swojego złego zachowania. Nie obyło się jednak bez reprymendy. Właściciel nazwał buldoga złym i niegrzecznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2.
Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Takie zachowania psiaków sprawiają, że nie jesteśmy w stanie się na nie gniewać. Uroczy sposób wyrażania skruchy jest wary więcej niż najbardziej luksusowy przedmiot. Koniecznie sprawdźcie i oceńcie sami, czy warto mieć takiego słodziaka w swoim mieszkaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie mózgu, nie miała szans na przeżycie. Gdy pielęgniarka ją pogłaskała, stała się niebywała rzecz
  2. Gotując jajka, wrzuć plasterek cytryny. Genialny trik, który pokochasz i zawsze będziesz tak robić
  3. Dziewczyna szukała plastrów na ranę. Zajrzała do szuflady chłopaka i wpadła w nagłą histerię
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja może z pewnością przyciągnie klientów

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News