Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu młodych ludzi. Nic dziwnego, że pary chcą mieć te wydarzenia utrwalone na zdjęciach i filmach. Pojawiła się jednak ostatnio nowa moda. Filmuje się już nie tylko ślub i wesele, ale także… noc poślubną.

Tak uczyniła pewna para, która niedawno wzięła ślub. Film zatytułowany „Noc poślubna Ewy i Bogdana” został zamieszczony w serwisie Youtube.com i teraz każdy może być biernym uczestnikiem poślubnych igraszek młodej pary.

Film zaczyna się od romantycznej muzyki i równie romantycznego kuszenia pana młodego przez pannę młodą. Zaprasza go ona do sypialni, a potem zaczynają się igraszki. Gry łóżkowe pary młodej są, nie ukrywajmy, nietypowe. Każdy jednak kocha po swojemu. Kiedy panna młoda wskakuje na pana młodego – akcja rozwija się już na całego.

Jak się okazuje Ewa i Bogdan, to nie jedyna para, która podjęła się uwiecznienia takiej nietypowej chwili. Podobnie uczyniła inna para – Sylwia i Łukasz. Ich pomysł na spędzenie nocy poślubnej jest nieco bardziej tradycyjny. Ale nie zdradzajmy za wielu szczegółów. Zobaczcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=2p8TlDR9ghU

https://www.youtube.com/watch?v=ucjNO_uM5Sc

...

Zobacz również