Nagły zwrot! PiS ma NOWEGO posła
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

Nagły zwrot! PiS ma NOWEGO posła

Chociaż Ci, którzy nie popierają partii rządzącej, mają nadzieję, że jej popularność osłabnie to PiS ciągle rośnie w siłę. Ugrupowanie dopiero co zyskało nowego posła. Partia Jarosława Kaczyńskiego nie zwalnia tempa.

Wszyscy Ci, którzy mają nadzieję, że PiS w końcu straci swoją popularność i zacznie słabnąć na polskiej arenie politycznej, mogą poczuć się rozczarowani. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego ma nowego posła. Ów zwrot podyktowany jest tym, że z partii odszedł Adam Abramowicz, którego premier Mateusz Morawiecki powołał na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Do tej pory Abramowicz był szefem Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

PiS ma nowego posła

Na jego miejsce ślubowanie poselskie złożył Tomasz Zieliński. Po odejściu Abramowicz, Zieliński był kolejną osobą w kolejności, która z listy PiS uzyskała największą liczbą głosów w tym okręgu - otrzymał konkretnie 5344 głosy. Adam Abramowicz został przez premiera Mateusza Morawieckiego powołany na 6-letnią kadencję. Jego nowe stanowisko jest jednym z filarów Konstytucji Biznesu i gwarantem jej prawidłowego wdrożenia. W nowej funkcji Abramowicz będzie musiał stać na straży praw przedsiębiorców, szczególnie tych z jego nowego sektora. Być może niedługo Tomasz Zieliński zrobi równie zawrotną karierę.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu
  2. Duda OTWARCIE uderza w TVP! Chcieli mu się podlizać
  3. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  4. Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! „J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska”
  5. M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu
kamiński2007Wszystkie partie Misia Kamińskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News