Jest postacią kontrowersyjną i przez wielu nielubianą, głównie z powodu kontrowersyjnych książek i orientacji seksualnej. Niedawno też wyznał, że nie uprawia seksu. Naczelny gej III RP znów zaskoczył.

Michał Witkowski pochwalić się może wieloma skandalami. Bywał na salonach i luksusowych imprezach, przebrany w stroje, ozdobione symbolami zbrodniczych organizacji, np. SS. Zanim jednak przyszedł czas szokowania opinii publicznej, osiągał sukcesy zawodowe. W 2006 roku otrzymał Nagrodę Literacką Nike, a rok później Paszport „Polityki”. Zasłynął powieściami takimi jak „Drwal” czy „Margot”, dziś po dłuższej przerwie od celebryckiego życia ponownie szokuje.

Zdrowy tryb życia

Podczas imprezy na cześć jednego z magazynów o show-biznesie, Witkowski wyznał, że od dłuższego czasu prowadzi zdrowszy niż dotychczas tryb życia. Pytany wyznał, że głównie z tego powodu nie wywołuje już tylu kontrowersji. Okazuje się, że nie pije alkoholu, nie pali papierosów, nie zażywa narkotyków, a co najważniejsze nie uprawia seksu. Tak deklaracja z jego strony szokuje. Fani celebryty dopytują się, co się z nim stało? Zdradził także plany na przyszłość.

– Nie piję, nie palę, seksu brak, narkotyków brak, to gdzie ta kontrowersja? Ja nie chcę wzbudzać kontrowersji. Teraz będę grał w serialu na stałe, nie mogę zdradzić w którym, ale nie na raz czy dwa. To jest poziom kontrowersyjności: Kożuchowska – powiedział.

Nazistowska symbolika

W 2015 roku na łódzkim Fashion Week Witkowski przyszedł z różową furażerką z emblematem SS na głowie, a do tego na jego szyi zawieszony był łańcuch z tym samym symbolem. Wywołał tym ogromne kontrowersje i falę negatywnych komentarzy. Znana blogerka modowa Karolina Malinowska nazwała jego występ „dramatem” i patologią”. Był to moment kumulacyjny szokujących działań pisarza.

– Smutne. To już nie jest nawet fashion patology. To jest dramat, przy okazji idiotycznego kapelusza okraszony dramatami tysięcy ludzkich istot – powiedziała wówczas Malinowska.

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również