Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg

Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg Źródło: YouTube - tvnpl

TVN przez lata wypromował wielu aktorów młodego pokolenia, którzy brali udział w jego produkcjach. Wielu z nich pojawiło się po raz pierwszy w serialu "Na Wspólnej", który stał się wielkim sukcesem. Jedna z jego gwiazd pochwaliła się ciążowym brzuchem, na co zaczęli reagować internauci.

TVN stworzył serial "Na Wspólnej" w 2003 roku i niemal od razu mógł czerpać korzyści. Wszystko przez wielką popularność znanej produkcji telewizji komercyjnej, która pojawiła się po zaledwie kilku pierwszych odcinkach. Stało się jasne, że osoby występujące w znanej produkcji mogą cieszyć się ogromną sławą, bo pojawiają się na ekranach w domach milionów Polaków. 

Przez szesnaście lat mogliśmy obserwować na ekranie losy bardzo wielu bohaterów. Nie wszyscy z nich odnosili sukces, część nie zdołała zdobyć sympatii widzów, choć pojawili się również tacy, którzy przebili się i dziś funkcjonują w polskim show-biznesie. Jedna z takich osób wywołała ostatnio wielkie poruszenie w internecie.

Serial "Na Wspólnej" dał jej ogromną popularność

Marta Wierzbicka zaczynała swoją karierę aktorską od udziału w popularnym serialu emitowanym na TVN. Przez pewien czas dostawała role epizodyczne w innych produkcjach, między innymi w "M jak miłość", jednak jej udział w "Na Wspólnej" bardzo spodobał się reżyserom. Docenili oni zaangażowanie początkującej aktorki i przedłużali współpracę z nią.

Kobieta dołączyła do obsady w 2006 roku i cieszyła się popularnością i wielką sympatią widzów, choć po latach zdecydowała się na bardzo ważny krok. Stwierdziła bowiem, że po 11 latach nadszedł czas na odejście ze znanego serialu i zajęcie się innymi zajęciami.

Dziś Marta Wierzbicka jest zajęta pracą na deskach teatru. Widzowie mogą oglądać jej występy w warszawskim Teatrze Komedia. Znana aktorka postanowiła ostatnio pochwalić się zdjęciem, które zaskoczyło wielu fanów. Nie każdy wiedział, jak zareagować na wiadomość przekazaną przez celebrytkę. Widać było, że problemy z tym mieli nawet jej najbliżsi przyjaciele, którzy także nie kryli zaskoczenia całą sytuacją.

Wierzbicka współpracowała z TVN przez 11 lat

Popularna aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające jej ciążowy brzuch. Wielu fanów nie kryło zaskoczenia wobec ogłaszania tak ważnego wydarzenia życiowego za pośrednictwem Instagrama. Mimo to pojawiało się bardzo wiele gratulacji ze strony internautów. Dopiero po pewnym czasie doczekaliśmy się wyjaśnienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ciążowy brzuch jest tylko elementem charakteryzacji teatralnej i nie oznacza, że gwiazda telewizji i teatru spodziewa się potomka. Wiele osób i tak dało się nabrać na prowokujący post. Celebrytce pogratulował nawet sam Michał Piróg, który najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy z tego, że chodzi wyłącznie o udział w spektaklu.

- Martunia, gratuluję! Tak się cieszę! - napisał na Instagramie gwiazdor.

(fot. Instagram - Marta Wierzbicka)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski aktor ZAKATOWAŁ matkę NA ŚMIERĆ! Szybko wyszedł z więzienia, ta sprawa wstrząsnęła Polską
  2. Spadniecie z krzeseł. Oto co rodzice NAPRAWDĘ sądzili o Marcie Kaczyńskiej, wszystko ujawniono
  3. Horror w Pabianicach. Urodziła dziecko do wychodka, a to nie koniec koszmaru
  4. Kajra o trudnych chwilach w małżeństwie. Gdy Sławomir grał sceny erotyczne, było jej ciężko
  5. Biskup do mieszkańców stolicy: "Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko"
  6. Adoptowali dziecko z Ugandy, po pół roku opowiedziała im o sobie. Od razu ją odesłali

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News