Aktor znany z "Na Wspólnej" brutalnie pobity. Porażające wydarzenia w autobusie

Aktor znany z "Na Wspólnej" brutalnie pobity. Porażające wydarzenia w autobusie Źródło: yt.com/TVN Series

Aktor "Na Wspólnej" został pobity. Całe zajście miało miejsce w autobusie wśród innych podróżujących. Kto i dlaczego dopuścił się takiego czynu? To czym zajmuje się sprawca, może być powiązane z całą sprawą.

"Na Wspólnej", "Kamerdyner" czy "Druga szansa" to produkcje, dzięki którym Artem Manuilov zaistniał w świadomości widzów. Aktor znalazł się ostatnio w centrum bardzo przykrego zdarzenia. Został dotkliwie pobity w autobusie miejskim.

Aktor znany z "Na Wspólnej" brutalnie pobity

Manuilov nie spodziewał się, że wracając autobusem, ktoś postanowi użyć siły wobec niego. Aktor poruszając się komunikacją miejską rozmawiał przez telefon ze swoją żoną. Z uwagi na ukraińskie pochodzenie mężczyzny, rozmowa odbywała się w jego ojczystym języku. Najwyraźniej jednemu z pasażerów bardzo nie spodobał się fakt, że tak blisko niego przebywa osoba odmiennej narodowości.

By dosadnie poinformować o tym nie tylko Artema, ale i wszystkich ludzi dookoła, zdecydował się zaatakować mężczyznę. Sprawca zadał kilka ciosów. Pozostali pasażerowie byli zdezorientowani. Nikt nie podejrzewał, że nagle jeden mężczyzna rzuci się na drugiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że mężczyzna, który postanowił wszcząć bójkę na tle rasistowskim jest wykładowcą katolickiej uczelni. Mężczyzna pracuje na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego, a zajmuje się specjalizacją "negocjacje i teoria decyzji". 

Na temat całej sprawy postanowił wypowiedzieć się Paweł Sztarbowski - zastępca dyrektora ds. programowych w Teatrze Powszechnym. 

- Dzieje się to w kraju, w którym senator mówi o "oczyszczaniu kraju z niegodnych ludzi" -  czytamy. 

Według Sztarbowskiego, fakt, że sprawca pracuje w katolickiej uczelni i zaatakował mężczyznę pochodzenia ukraińskiego, niekoniecznie musi być przypadkiem.  

- Być może badania wykażą, że sprawca jest niepoczytalny, być może będzie w tym pełno kolejnych "być może - pisze w swoich mediach społecznościowych mężczyzna. 

Nie jest jeszcze pewne, jakie konsekwencje poniesie sprawca zdarzenia. Choć Artem Manuilov nie odniósł większych obrażeń i obecnie ma się dobrze, pobicie na tle rasistowskim może przynieść wykładowcy wiele problemów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała
  4. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  5. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  6. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News